best-pdf-apps-1

بهترین برنامه های مدیریت و اجرای PDF برای آیفون و آیپد

به لطف پیشرفتهای تکنولوژیکی مانند آیفون و آیپد ما نیز باید موانع بهبود بهره وری را از میان برداریم.

شما میتوانید یک صفحه پی دی اف را دریافت کرده ،امضا کرده و دوباره به فرستنده بفرستید.بدون اینکه حتی یک صفحه پرینت بگیرید.

best-pdf-apps-1024x601

اگر لیست فایل های پی دی اف شما هر لحظه در حال افزایش است ،شما قطعا به یک برنامه سازماندهی اختصاصی فایل ها نیاز دارید.برنامه ای که به شما اجازه ویرایش فایل را نیز می دهد. ما یک لیست از بهترین برنامه های مدیریت PDF برای آیفون و آیپد را برای شما آماده کرده ایم که به شما اجازه ویرایش، حاشیه نویسی و یا حتی امضای اسناد پی دی اف را می دهند.

GoodReader

GoodReader

این برنامه مورد علاقه من است.من ویژگی ها و امکانات بسیار خوب آن را دوست دارم. این برنامه به شما قابلیت اضافه کردن فایل، سازماندهی مجدد صفحات، حاشیه نویسی و اصلاح یک داکیومنت کامل را می دهد. همچنین با این برنامه میتوانید فایل های با حجم زیاد را بین دو دستگاه با استفاده از وای فای جابجا نمایید.مثلا شما میتوانید کل یک رمان را با استفاده از وای فای برای دوستان خود بفرستید.

میتوانید با دست خط خودتان روی صفحات کتاب بنویسید ،جملاتی را هایلات کنید .بوکمارک هایی را در صفحات خاص بگذارید و خیلی کارهای دیگر که با استفاده از این نرم افزار قادر به انجام آن هستید.همچنین میتوانید فایل ها را از طریق ایمیل خود فرستاده و یا فایل ها را توسط یک برنامه پی دی اف خوان دیگر باز کنید. میتوانید فایل ها را در برنامه یا در فضاهای ذخیره سازی cloud مانند Dropbox، OneDrive و یا Google Drive ذخیره کنید .این برنامه با قیمت 4.99 دلار در دسترس است.

Adobe Reader

Adobe-Reader

نامی که برای همه آشناست .با این برنامه شما می توانید فایل های پی دی اف را از ایمیل ،اینترنت و فایل هایی که عبارت “open in” را دارند ،باز کرده و بخوانید.شما می توانید روی صفحات حاشیه نویسی وعلامتگذاری کرده و مطالب دلخواه خود را هایلایت کنید.می توانید صفحات را ورق زده و برای مطالعه در شب حالت Night mode را انتخاب کنید.میتوانید فرم ها را پر کرده و با نوک انگشت خود بر روی اسناد امضا کنید.می توانید فایل ها را در خود برنامه یا بصورت آنلاین در سرویس cloud قابل دسترسی در Acrobat.com ذخیره کنید.همچنین با یک اشتراک ماهانه شما قادر به انتقال فایل های پی دی اف به نرم افزار ورد و اکسل می باشید. این برنامه به صورت رایگان در دسترس است.

 

iAnnotate PDF

iAnnotate-PDF

این برنامه ی آیپد متخصص در نشانه گذاری است. این برنامه شامل طیف گسترده ای از گزینه های حاشیه نویسی، از جمله قلم های لایت، تمبر، تاکید روی خطوط، ضبط صدا و بسیاری موارد دیگر است. شما به راحتی می توانید فایل های PDF، DOC، اسناد PPT را مانند فایل های عکس به دستگاه خود انتقال دهید.می توانید فایلهای پی دی اف را از ابتدا در کاغذ ساده ،خط دار یا گراف ایجاد کنید.همچنین می توانید فایل ها را براساس تاریخ و یا الفبا در پوشه هایی سازماندهی و مرتب کنید.و در نهایت مطالب را با Dropbox ،Google Drive و … جابجا کنید.فایل های ویرایش شده خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در مقابل آنها نیز با استفاده از نرم افزار Adobe ان را ویرایش کنند. این برنامه برای آیپد با قیمت 9.99 دلار در دسترس است.

 

PDF Expert 5

PDF-Expert-5

این نام بعنوان متخصص فایل های پی دی اف شناخته شده است.همینطور دومین برنامه مدیریت پی دی اف محبوب من است.صادقانه بگویم اگر پیش از GoodReader با این برنامه آشنا شده بودم اولین برنامه محبوب من بود اما تا حدودی من طرفدار پر و پا قرص GoodReader هستم.این اپلیکشن هر ابزاری را با خود به همراه دارد.شما میتوانید فایل ها را مانند یک رئیس تیک بزنید،اسناد را امضا کنید و از هر شیوه ای آنها را دریافت کنید . ورژن آیپد این اپلیکشن به شما اجازه تغییرات در حالت review را می دهد.این اپ قابلیت تبدیل یک فایل پی دی اف را به صوت دارد.بنابراین شما میتوانید رمان پی دی اف محبوب خود را در مسیر رفت و آمد گوش کنید.این برنامه با قیمت 9.99 دلار قابل تهیه می باشد.

 

Documents 5

Documents-5

این برنامه درواقع توسط شرکت سازنده PDF Expert 5 ساخته شده است. تفاوت بین این دو نرم افزار این است که این اپ به طور خاص به عنوان یک نرم افزار مدیریت فایل، مرورگر اسناد و پخش کننده موسیقی طراحی شده است. شما می توانید اطلاعات را از وب ارسال کرده تا بعدا آفلاین بخوانید .تصاویر را ذخیره کرده ویک فیلم کامل را بدون دسترسی به اینترنت تماشا کرده و به موسیقی گوش دهید.میتوانید فایل ها را در خود نرم افزار ذخیره کرده و یا با استفاده از Dropbox، iCloud، Google Drive و …. مرتبط و یکپارچه سازی کنید.انجام کار مدیریت فایل ها با Readdle’s PDF Expert 5 فوق العاده است. بنابراین شما می توانید بر روی اسناد یک برنامه کار کنید در حالی که در برنامه دیگری تغییرات را ذخیره می کنید. این برنامه به صورت رایگان در دسترس است.

iBooks

iBooks-PDF

این بخش برای کسانی است که نمی دانند می توان فایلهای PDF را در iBooks ذخیره کرد.لطفا خودآموز ما در مورد چگونگی ذخیره کردن یک PDF را درiBooks بخوانید.همچنین در این بخش یاد میگیریم که چگونه فایل های پی دی اف خود را به راحتی در Apple’s stock bookshelf ذخیره کنیم. هنگامی که فایل خود را در iBooks ذخیره می کنید به راحتی می توانید به فایل های خود دسترسی داشته و آنها را بخوانید (دقیقا مثل ایبوک یا یک صفحه). اسناد در iBooks در iCloud ذخیره می شوند. بنابراین شما می توانید آنها را بر روی هر دستگاهی دانلود کنید.این اپلیکیشن به خوبی سایر برنامه های نامبرده شده فوق نیست اما رایگان بوده و برای مطالعه خوب است. من به شخصه مجموعه ای از PDF کتابهای RPG را در iBooks ذخیره کرده ام. این برنامه به صورت رایگان در دسترس است.

idownloadblog

برچسب ها: بدون برچسب
0

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند