معرفی آی او اس iOS 7.1 در 24 اسفند

گفته می شود که آی‎او‎اس 7.1 در حدود 15 مارس یا 24 اسفند 93 معرفی خواهد شد. معرفی iOS 7.1 در 15 مارس، شاید بهترین خبر برای علاقه مندان به محصولات اپل و سیستم عامل محبوب آن باشد.

معرفی iOS 7.1

اپل 5 توسعه دهنده بتا برای iOS 7.1 قرار داده است و انتظار می رود که این نسخه در ماه آینده به عموم مردم معرفی شود. این بزرگ ترین بروزرسانی سیستم عامل تلفن همراه از از زمان iOS 7 است که در پاییز گذشته معرفی شد و تعدادی از ویژگی های بهبود یافته را با خود دارد.

در حال حاضر ما چیز زیادی از قابلیت های نسخه نهایی نمی دانیم. ما تنها بهبود چند عملکرد و UI tweaks در بتا دیده ایم اما این تمامی ویژگی های جدید نخواهد بود. در یک گزارش جدید، گفته شده است که 7.1 می تواند ابزار های جدید مدیریت دستگاه موبایل را همراه داشته باشد.

AppleInsider گفته است:

“یک منبع تایید نشده به AppleInsider گزارش داده است که اپل با تعدادی فروشنده MDM انتخاب شده کار می کند و در مورد مشتریان سازمانی در تلاش برای بهبود استقرار مدیریت شده iOS هستند و این ویژگی ها اکنون به عنوان بخشی از iOS 7.1 در حدود 15 مارس خواهند بود. این در حالی است که تنها یک تاریخ مبهم در رابطه با انتشار ارائه شده است”

ویژگی های جدید که در این نسخه شاهد آن ها خواهیم بود عبارتند از: توانایی پیکربندی گروهی تلفن همراه، کنترل نصب نرم افزار، تنظیم پروفایل ها، بستن وبسایت ها و حتی خاموش کردن سخت افزار دوربین برای استفاده در آموزش و پرورش، دولت و دیگر سازمان هایی که به این امکانات نیاز دارند.

همچنین به نظر می رسد که iOS 7.1 به حل مشکل پاییز گذشته که به دانش آموزان اجازه می دهد تا محدودیت های iPad های ارائه شده در مدرسه را دور بزنند حل خواهد کرد. چیزی که سخت به نظر می رسد، ساختن یک عناوین خبری با استفاده از یک ضرب المثل برای ورود iOS به مدارس است.

در میان پیشرفت های مدکور و ویژگی هایی که تا کنون اعلام شده است، انتظار می رود که iOS 7.1 خدمات مربوط به ماشین (iOS in the Car service) را که مدت هاست انتظار می رود در آی او اس وجود داشته باشد با خود همراه کند.