ios5 نزدیک است

همانطور که پیش بینی میشد ios5 به زودی معرفی میشود.

طبق رویکرد جدید اپل برای استفاده از سیستم عامل ios5 و icloud آموزش آن به کارمندان و خرده فروشان فروشگاه های اپل شروع شده. این آموزش از طرق نرم افزار داخلی اپل که اسمش retailme است شروع شده.لازم به ذکر است فقط با لو رفتن چند عکس گفته شده که بزودی در اپل استور ها دوره های آموزش ios 5 و icloud میگذارند(فقط برای کارکنان)

به طور معمول هنگامی که اپل به سراغ معرفی سیستم عامل جدید میرود ,به معرفی آیفون نسل جدید نزدیک تر میشویم. یعنی همین روزهاست که شاهد معرفی آیفون 5 باشیم. معمولا اپل دو هفته قبل از معرفی آیفون شروع به آموزش طرز کار سیستم عامل جدید میکند.این روز احتمالا 29 سپتامبر است.(بدیهی است که احتمال تغییر زمان معرفی وجود دارد)

icloud و ios 5

علاوه بر به IOS 5 ، کارمندان فروشگاه اپل شروع به دریافت اطلاعات دقیق در مورد خدمات iCloud کرده اند. اپل در اصل گفته حضور iCloud در کنار IOS 5 لازم است.این امر به دلیل ادغام کامل iCloud با نسل بعدی آیفون، آیپاد و اپل تی وی است.

شواهدی وجود دارد که اپل در حال نزدیک شدن به شروع خدمات خود در iCloud و پشتیبان گیری در iCloud برای مک و سیستم عامل Mac OS 10.7.2 بتا به برنامه نویسان می باشد. علاوه بر این ، آخرین نسخه ی بتای IOS 5 قطعا باعث شده اپل بر عملکرد ، سرعت ، و حذف اشکالات متمرکز شده باشد.