صفحه کلید هوشمند iPad Pro تنها دارای لایه بندی انگلیسی آمریکایی است

صفحه کلید هوشمند اپل برای iPad Pro که در طول دو هفته‎ی آتی عرضه می‎شود تنها  دارای لایه بندی انگلیسی آمریکایی است، حرکتی که می‎تواند باعث ناراحتی کاربران بالقوه بین المللی شود که حاضر به پرداخت 169 دلار برای خرید این لوازم جانبی بوده‎اند.

7

چنین خبری بدون سر و صدا در وب سایت آلمانی این کمپانی اعلام شده است، و اولین بار توسط بلاگ آلمانی زبان iFun.de شناسایی شد.

در وب سایت زبان آلمانی اپل، چنین آورده شده است: صفحه کلید هوشمند برای iPad Pro تنها دارای لایه بندی صفحه کلید برای انگلیسی (آمریکایی) خواهد بود. چنین چیزی در دیگر وب سایت‎های بین المللی اپل به جز وب سایت انگلیسی زبان آن دیده می‎شود.

البته اپل می‎تواند بعدا نسخه‎های بین المللی این صفحه کلید هوشند را به بازار عرضه کند. با اینحال، فوق العاده این حرکت برای یک کمپانی با شهرت بین المللی نظیر اپل عرضه‎ی یک صفحه کلید گران قیمت تنها با لایه بندی انگلیسی غیر عادی است.

8

صفحه کلید جدید Magic برای کاربران مک، از طرف دیگر به چندین زبان موجود است.

هم iPad Pro 799 دلاری و هم قلم اپل 99 دلاری قبل از عرضه‎ی خود در این ماه مجوز FCC را دریافت کردند.

قیمت iPad Pro از 799 دلار برای مدل تنها وای فای با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی شروع می‎شود. یک مدل 128 گیگابایتی 949 دلار قیمت دارد. مدل سیم کارت خور 128 گیگابایتی قیمتی برابر با 1079 دلار دارد.

 

idownloadblog