با برنامه iPadian اپ‌های iOS را بر روی لپ‌تاپ تجربه کنید

اجرای برنامه‌ها و بازی‌های iOS بر روی مک یا سیستم ویندوزی به هیچ وجه راحت نیست. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید پیدا کردن یک برنامه شبیه‌ساز مثل برنامه iPadian است که بتواند تجربه کاری اجرای برنامه‌های آیپد را بر روی دسکتاپ شما به وجود آورد. در این مطلب قصد داریم شبیه‌ساز iPadian را که می‌تواند برنامه‌ها و بازی‌های iOS را بر روی مک و ویندوز اجرا کند به شما معرفی کنیم.

iPadian_app_store_800

اپل شیوه مورد استفاده شما در دانلود برنامه‌ها از اپ استور را بسیار سخت زیر نظر دارد، به همین خاطر اجرای اپلیکیشن‌های آیپد و آیفون بر روی دیگر پلتفرم‌ها با مشکلات فراوانی مواجه است. اما به سراغ راه‌حل این مشکل برویم و به شما یک شبیه‌ساز عالی را معرفی کنیم. با استفاده از برنامه iPadian که یک شبیه ساز است شما می‌توانید اپلیکیشن ها را اجرا کنید. این برنامه بر پایه Adobe AIR است و ظاهر برنامه برگرفته از آیپد است که می‌تواند اپ‌های iOS را بر روی دسکتاپ مک یا ویندوزی شما اجرا کند. نصب برنامه‌ها بسیار آسان است و ظاهر اجرای آن‌ها نیز با آیفون و آیپد تفاوتی ندارد.

اپلیکیشن‌ها را از کجا دانلود کنیم؟

البته باید توجه کنید که این متدی برای انتقال فایل‌های موجود از اپلیکیشن‌هابه مک یا سیستم PC نیست. شما باید برنامه‌ها و بازی‌های مورد نظر خود را از مارکت برنامه iPadian دانلود کنید، بیشتر برنامه ها و بازی ها رایگان هستند.

آیا شبیه به آیپد برنامه‌ها قابل استفاده و اجرا هستند؟

بدیهی است که اپلیکیشن‌ها به راحتی اجرای آن‌ها در سیستم عامل اصلی در نسخه دسکتاپ و همراه با موس و کیبورد نیستند، مطمئنا استفاده از آنها کمی سخت‌تر می‌شود.

برنامه iPadian را از کجا دانلود کنیم؟

برنامه‌های زیادی برای اجرای بازی‌ها و برنامه‌های iOS وجود ندارد و برنامه iPadian یکی از معدود گزینه‌های پیش روی شماست. می‌توانید این برنامه را از PCA Downloads دانلود کنید. (برخی افراد شاید نسبت به امنیت این برنامه تردید داشته باشند، ما به شما اطمینان می‌دهیم که این برنامه از محل مطمئنی قابل دانلود است).

اما ممکن است شما برنامه‌ای شبیه ساز و نظیر برنامه iPadian استفاده کنید. در بخش نظرات برنامه مورد استفاده خود و طرز استفاده آن را برای ما شرح دهید. همچنین اگر برنامه iPadian را دانلود و استفاده کردید، تجربه کار با آن را با ما در میان بگذارید.

شبیه ساز برنامه‌های iOS بر روی سیستم‌های دسکتاپ مک و ویندوز  که برنامه iPadian نام دارد، برای سه سیستم عامل‌های مک، ویندوز و لینوکس قابل دانلود و استفاده است.