رفع مشکلات آیفون 4S و آیپد 2 در آی او اس 8.1.1

پس از گذشت دو هفته از ایجاد نسخه آزمایشی iOS 8.1.1 ، شرکت اپل اولین نسخه بتای iOS 8.1.1 را در تاریخ 3 نوامبر منتشر نمود. یک به‌روز رسانی جزئی که منجر به رفع اشکالات و نواقص آیفون 4S و آیپد 2 گردیده است!

هم‌اکنون این نسخه، موجود و قابل بهره‌برداری می‌باشد و شما می‌توانید آن را با سرعت باد دانلود نمایید!

ios-811

علاوه بر این نسخه، شرکت اپل یک نرم‌افزار جدید Apple TV و یک نسخه به‌روز رسانی‌شده OS X Yosemite را منتشر نموده است (OS X 10.10.1). گقته می‌شود که نسخه مذکور، اولین نسخه‌ای است که از زمان انتشار آن در ماه اکتبر، بهروز گردیده است و هم اکنون در فروشگاه‌های Mac App موجود می‌باشد. این نسخه، نواقص و مسائل عمده‌ای که کاربران در نسخه قبلی با آن مواجه بودند را برطرف می‌نماید، که از جمله آنها می‌توان به رفع موانع در اتصال وای فای، ارسال ایمیل و … اشاره نمود.

10_10_1_update

 

طبق اظهارات اپل، نسخه جدید iOS 8.1.1 ، تمامی نواقص و ایرادات قبلی را برطرف می‌کند و منجر به بهبود عملکرد و ثبات آیفون 4S و آیپد 2 می شود.

با وجوی که که این نسخه اشکالات و نواقص متعددی را برطرف نموده، اما فقط یک به‌روز رسانی جزئی محسوب می‌شود! و هیچ یک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید و جامع – مثل بهبود نقشه‌ها و split-screen multitasking در آیپدها- را که شایعه شده است در نسخه iOS 8 اضافه می‌شود، دربر نمی‌گیرد.

این به روز رسانی و قابلیت ممکن است در نسخه 8.2 یا 8.3  ظهور یابد، که شایع شده است اپل در حال بررسی بر روی این ویژگی‌ها می‌باشد!

macrumors