عکس های جدید منتشر شده از هدفون آیفون 5

همانطور که میدانید در تاریخ 12 سپتامبر یا 22 شهریور 91 آیفون جدید یا همان آیفون 5 معرفی میشود شايعات بسيار زیادی در رابطه با اجزاي تشکيل دهنده اين تلفن همراه محبوب شکل گرفته است. اینبار شاهد عکس هایی از هدفون آیفون 5 هستیم. آیفون 5 با یک هدفون جدید معرفی میشود که نسبت به مدل های قبلی از لحاظ طراحی تفاوت کرده و به شکل مدرن تری درآمده است. اين هدفون ها کوچکتر از هدفون هاي قبلي اپل بوده و راحت تر در گوش قرار مي گيرند.

هدفون جدید آیفون

هدفون جدید آیفون

اين هدفون طوري طراحي شده که هر گوشي آن به صورت يک هدفون کامل و مجزا عمل مي کند که برای تفکیک صدای بهتر امری مفید است. همچنین به دلیل کیفیت بالای مواد بکار رفته در آن, استحکام  هدفون و سیم نيز بيشتر از قبل بوده و به راحتي نمي شکند و سیم آن قطع نمیشود.

کابل هدفون آیفون 5

کابل هدفون آیفون 5

یک سایت ویتنامی که سابقه خوبی در شایعات مربوط به محصولات اپل دارد ویدیو و عکس هایی منتشر کرده که جزئیاتی از هدفون آیفون جدید می دهد.گفته می شود این هدفون در کالیفرنیا آمریکا طراحی و در ویتنام اسمبل می شود نام این هدفون ها earbuds است.

هدفون آیفون 5 و هدفون آیفون 4s

هدفون آیفون 5 و هدفون آیفون 4s

این هدفون های جدید ترکیب هردو نسل می باشد. البته هنوز معلوم نیست که در جعبه موجود خواهد بود و یا باید آن را جداگانه خریداری کرد. در پایین سیم هدفون هم نوشته شده: Designed in California, Made in Vietnam. همچنین احتمالا ورودی هدفون نسل بعدی آیفون در پایین آن قرار خواهد داشت.

هدفون جدید و قدیمی

هدفون جدید و قدیمی

بنده به شخصه حیلی مشتاقم یکی از این هدفون ها داشته باشم . به نظر میرسه با اینکه اندازه ی کوچکی داره ولی صدای فوق العاده ای داشته باشد. تقریبا یک هفته دیگه تا کنفرانس اپل باقی مانده…