چهارشنبه 22 شهریور 91 : زمان معرفی آیفون 5

زمان معرفی آیفون 5 معلوم شد. اپل دعوتنامه رسمی را برای برگزاری یک کنفرانس در ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ به وقت تهران در سانفرانسیسکو منتشر کرد. طبق اخبار گسترده ای که این چند وقت در اینترنت منتشر شده انتظار می رود که آیفون 5 ، آیپد مینی و ایپاد نانوی جدید رو نمایی شود. هنوز معلوم نیست که مشخصات دقیق این محصولات چه خواهد بود و آیا دقیقا همین محصولات رونمایی خواهند شد یا نه؟ شاید هم محصول دیگری وجود داشته باشد که کسی تا به حال متوجه ان نشده.

در پایین تصویر این دعوتنامه عدد 5 به صورت یک سایه دیده می شود که احتمال معرفی آیفون 5 در این روز را بیشتر کرده. iphone 5 نسبت به نسل قبلی نازک تر٬ صفحه نمایش بلند تر (۴ اینچ) و دارای تغییرات و بهبودهای سخت افزاری است. این ماه یک دوره طوفانی برای موبایل دوستان و عاشقان تکنولوژی است. در این ماه طیف گسترده ای از ابزارهای تازه و جذاب معرفی شدند که واقعا در تاریخ بی‌نظیر است.

زمان معرفی آیفون 5

زمان معرفی آیفون 5

طبق روال گذشته، اپل تا پیش از آغاز کنفرانس هیچ گونه اطلاعات خاصی را در اختیار ملت قرار نداده است اما‌ با توجه به اخباری که توسط منابع غیر رسمی شنیده می‌شود، این مدل با صفحه نمایش بزرگتر نسبت به قبل و با سایز ۴ اینچ با نسبت ۱۶:۹ برای تماشای بهتر فیلم‌ها،‌ پردازنده چهارهسته‌ای ، دوربین بهبود یافته و قاب جدید و باریک از جنسی مابین فلز و شیشه معرفی خواهد شد. مورد دیگری که احتمال معرفی آن در کنار آیفون 5 است, iOS 6 خواهد بود که در دسترس قرار خواهد گرفت و معرفی آیفون 5 را با شکوه تر میکند.

نکته جالب این است که Tim Cook مدیر عامل شرکت اپل قبلا گفته بود که تمهیدات به منظور امنیت اطلاعات و جلوگیری از درز آنها را دو برابر خواهد شد، اما این طور که از شواهد و قرائن پیدا است ، دزدان و جاسوسان نیز تلاش و زیرکی خود را اندکی بیش از دو برابر افزایش داده‌اند. چرا که هنوز یک هفته مانده به کنفرانس تقریبا همه چیز را حداقل در مورد این گوشی می‌دانیم.

به نظر شما با معرفی آیفون 5 اپل میتواند سامسونگ و گلکسی اس 3 را از میان بردارد؟