خریداران آیفون5 دنبال چه چیزی در مشخصات آیفون 6 هستند

با توجه به بررسی‌های اپل از خریداران آیفون 5 این کمپانی به خوبی آگاه بود، مواردی که بیشتر خریدارن آیفون 5 خواهانش هستند را ندارد. این بررسی‌ها در پاییز سال 2012 صورت گرفته است.

iPhone-6-concept-NowhereElse-and-Martin-Hajek-001

خواسته کاربران از مشخصات آیفون 6 چیست؟

بر اساس دعوای گذشته پتنتی اپل و سامسونگ که اسناد آن توسط Jay Yarrow در سایت Business Insider منتشر شده بود، مواردی که خریداران آیفون 5 بیشتر از هر چیزی می‌خواستند در مشخصات آیفون 6 داشته باشند، طول عمر بیشتر باتری بود. از این مورد متعجب نیستیم زیرا شکایت از طول عمر باتری در میان گوشی‌های هوشمند بسیار رایج است و خریداران همیشه از این موضوع گله داشته‌اند.

دومین خواسته خریداران آیفون 5 از مشخصات آیفون 6 بهبود اپلیکیشن نقشه اپل بود. صفحه نمایش بزرگتر در آیفون 6 نیز سومین خواسته خریداران از اپل بوده است. البته احتمالات و شایعات زیادی از بزرگ تر شدن صفحه نمایش آیفون 6 به گوش می‌رسد که برای به حقیقت پیوستن آن باید تا ماه شهریور یا مهر صبر کنیم تا ببینیم مشخصات آیفون 6 چگونه خواهد بود.

اگر بخواهیم یکی از متدوال‌ترین شایعات مربوط به بزرگ شدن صفحه نمایش را در مشخصات آیفون 6 ذکر کنیم باید شایعه کار کردن اپل بر روی صفحه نمایش آیفون 6 با 4.7 اینچ و صفحه نمایش آیفون ایر با 5.5 اینچ اشاره کنیم. شایعاتی نیز وجود دارد که صفحه نمایش بزرگتر با اندازه 5.5 اینچ با مشکلاتی مواجه شده و ممکن است ساخت آن کمی به تعویق بیفتد.

این تصویری است که توسط Yarrow توییت شده است:

Bkng1xaCYAETAYh.png-large

مشخصات آیفون 6

این تحقیقات درست از زمان عرضه آیفون 5 شروع شده است و این نشانه‌ای از آگاهی شرکت اپل از نیاز‌های کاربران خود در یک سال و نیم گذشته است.

بر اساس شایعاتی که منتشر شده بود، نشان می‌داد که اپل حتی از کاهش رشد آیفون نیز مطلع است و قصد دارد کاربران ناراضی از صفحه نمایش با اندازه 4 اینچ را دوباره با آیفون 6 راضی کند.

اما چرا هر روز یکی از این اخبار مهم و محرمانه در مورد اپل به بیرون درز می‌کند؟

در واقع این شرکت آمریکایی چاره‌ای نداشته: یک بار سامسونگ این اسناد را در دعوای پتنی رو کرده است، یک بار ایمیل‌های داخلی شرکت به صورت عمومی منتشر شده است و زمانی هم یکی از توسعه دهندگان آیفون دیدگاه‌های خود را خیلی واضح مطرح کرده بود.

یکی از تصاویر به صورت خاص به دلایل کاهش رشد آیفون اشاره داشته است:

1. رقبا با شدت زیاد سخت‌افزار محصولات خود را ارتقا داده‌اند و در بعضی شرکت‌ها حتی اکوسیستم عوض شده است.

2. کاربرانی اکثرا به دنبال گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت‌تر و صفحه نمایش‌های بزرگتر بوده‌اند.

3. مشکلات پیش روی اوپراتور‌ها در بالا بودن حق کالای آیفون، نرخ بالای سهم گوشی‌های مختلف در بازار‌های جهانی و اینکه اپل همیشه تقصیر‌ها را گردن اوپراتور‌ها می‌اندازد.

whatsgoingon

آیا سال 1393 سالی است که آی فبلت‌ها عرضه شوند؟ نظر شما چیست؟

idownloadblog