یک قابلیت شگفت انگیز و جالب در آیفون 6

بله دیگه کم کَمَک داریم به ماه های نهایی پرده برداری از آیفون 6 محبوب و پر تلاطم نزدیک می شویم و شایعات هم که کم نمی شود، می شود؟!
با وجود این که عمــــراً (:دی) اپل تا پیش از سپتامبر 2014 از نسل جدید آیفون رونمایی کند، اما یک سری شایعات هم هستند که میگوید اپل ممکن است آیفون فبلتی اش را در می به بازار عرضه کند.

صحبت ها پیرامون تغییرات و ویژگی هایی که آیفون 6 با خود به همراه خواهد داشت یکی دو تا نیست و همچنان به فعالیتش ادامه می دهد؛ ولی مطمئناً باید منتظر یک پردازنده سریع تر، دوربینی بهتر، و آپگرید قطعاتی که اصولاً هر سال عوض می شوند باشیم. ممکن است تغییرات عمده در کارت های حافظه نیز صورت بپذیرد [ما هم که همه دانلود ها کـــم و فضای آیفون هم زیاد!]. نمونه اش هم همان شایعه “اسکنر لمسی اثر انگشت” واسه ی آیفون 5s که به وقوع پیوست.

قابلیت شارژ خورشیدی آیفون 6

مَت مارگولس، تحلیل گر شرکت تحلیل بازار سهام آمریکا “جست و جوی آلفا” اظهار داشت شواهدی پیدا کرده که اذعان دارد “صفحه شیشه یاقوتی (Sapphire)” را که اپل قرار است در آیفون 6 به کار ببرد، در برگیرنده صفحات خورشیدی است که به کاربران این امکان را خواهد داد که از انرژی خورشیدی برای شارژ باتری گوشی خود بهره ببرند.

او همچنین معتقد است اپل از همین تکنولوژی در نمایشگر آیپاد 2014 نیز استفاده خواهد کرد، البته اگر آیپاد، 2014 عرضه شود؛ زیرا آمارهای اخیر نشان می دهد که بیش از 50 درصد از خریداران آیپاد در سال های اخیر کاسته شده است.

e

همچنین اپل تعداد زیادی پتنتِ (حق اختراعِ) مرتبط با بهره گیری از انرژی خورشیدی برای شارژ باتری را در کارنامه خود دارد و هیچ چیز جلدار او نیست!

همین اواخر هم شاهد بودیم که برای ویژگی انرژی خورشیدی مک بوک یک حق اختراع به اپل اهدا شد. شایعه ای جدید هم حکایت از این دارد که شرکت “فاکس کان” [که جزء تامین کننده های نخست شرکت اپل است،] هم اکنون 100 نمونه اولیه از نسل جدید آیفون 6  را به همراه پوشش “شیشه یاقوتی” به جای شیشه معمول گوریلا، از ییش، ساخته است.

w

اگر بشود این طور نامیدش، این شواهد نشانگر این است که در بهترین حالت، شارژ خورشیدی آیفون هم اکنون بسته به شرایطی خاص امکان پذیر است. بی شک، بسیار زود است که بگوییم قابلیت انرژی خورشیدی راه خود را به سوی نسل بعدی آیفون باز نموده است؛ پس با آی اپل سنتر همراه باشید…

منبع : Ubergizmo

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.