آیفون 6c در راه است , زیبا و پر زرق و برق

آیفون های اپل به داستان موفقیت های خود ادامه می دهد. هربار که میزان فروش آیفون به یک حد مورد قبولی رسید اپل دوباره عرضه نسخه جدید را آغاز می کند . مثلا همین که میزان فروش آیفون 5c به میزان قابل قبول رسید  این شرکت تلاش کرد که اسمارتفون مقرون به صرفه تری را عرضه کرد و در کنار ادامه دادن به فروش موفقیت آمیز آیفون 5c به عرضه آیفون 6 و آیفون 6 پلاس پرداخت . سمپتامبر گذشته وقتی 5c معرفی شد به عنوان یک گوشی رنگارنگ و بیشتر به حالت اسباب بازی خود را جلوه داد ، اما این رویه و این سبک اسمارتفون همینجا متوقف شد و اپل دیگر به کار خود ادامه نداد . همه فکرمی کردند چون خیلی سبک گوشی 5c چشمگیر بود اپل به این کار ادامه دهد اما اینطور نبود.

144

 

گیفت کارت

 

227

در یک مدت کوتاه ، می بینیم که بزودی ممکن است برخی از توقعات کاربران بر آورده شود ، کاربران توقع داشتند که آیفون از تصاویر سه بعدی حمایت کند ، رنگ های براق و خیره کننده ای داشته باشد ، هرچند کاربران با ارئه آیفون 5c جا خورده بودند و می گفتند که بیشتر شبیه اسباب بازی است و عادت دارند که یک گوشی واقعی بیشتر باز جنس  فلز و شیشه باشد ولی بعد از ارائه به آن علاقه مند شدند. حالا درست است که زیاد اطلاعات نداریم اما می توانیم بگوییم که آیفون 6c در راه است ، این گوشی نیز بیش از هرچیز دیگری زیبایی و جذابیت ظاهری را مد نظر داشته است . و به نظر می رسد اپل قصد دارد توقعات تعدادی از کاربران خود را بدون توجه به تعداد کاربرانش برآورده کند.

 

 

328

از ویژگی های محتمل این دستگاه رنگارنگ بودن ، درخشان بودن ، هم رنگ بودن کناره های دکمه هوم با خود گوشی که بسیار چشم نواز است می باشد همچنین اگر بخواهیم آن را با آیفون 5c مقایسه کنیم به نظر می رسد صفحه نمایش این گوشی بزرگ تر است و آی او اس آن نیز به روزرسانی شده و دور از ذهن نیست که این گوشی در کنار برآورده کردن سایر توقعات کاربران تصاویر سه بعدی را نیز پوشش دهد.

 

 

59

هنوز هم اطلاعات ما در زمینه این مدل جدید آیفون کامل نیست و فقط می توان به رنگارنگ بودن آن اشاره کرد و تصاویر نیز فقط ظاهر آن را به تصویر کشیده اند ، شاید خیلی ها به این گوشی و سبک اسپرت آن علاقه داشته باشند اما برخی هنوز گوشی فلزی را ترجیه می دهند که خب برای آن ها هم آیفون 6 و آیفون 6 پلاس به عنوان بهترین اسمارتفون ها وجود دارند.

البته هنوز به طور قاطعانه نمی توانیم آیفون 6c  را با دو مدل آیفون 6 و 6 پلاس مقایسه کنیم و تفاوت ها و شباهت های آن ها را مطرح کنیم هنوز مشخص نیست جنس آن مانند دو مدل نسل ششم آیفون فلزی است یا همچون همتای خون 5c پلاستیکی خواهد بود و بزودی اخبار جدیدی در این مورد ارائه خواهد شد.