آیا این می‌تواند پنل جلویی آیفون 6s باشد؟

بر طبق شایعات، تولید کنندگان اپل در حال تولید اجزای اصلی آیفون بعدی مثل پردازنده‌ی A9 و بدنه‌ی آن هستند. این قطعات به زودی یا هم اکنون نیز در سراسر آسیا در حال تولید هستند و عجیب نیست اگر اطلاعاتی از آن‌ها لو برود.

111111111111

تصاویر لو رفته‌ی قبلی نشان می‌داد که بدنه‌ی اصلی نسبت به مدل قبلی تغییرات بسیار اندکی داشته است. حالا یک بلاگ فرانسوی به نام NowhereElse.fr تصویر تازه‌ای منتشر کرده که آن را منتسب به پنل آیفون 6s می‌داند.

عکسی که مشاهده می‌کنید گفته می‌شود مربوط به پنل جلویی آیفون نسل بعدی است. همان طور که خودتان هم می‌بینید، ظاهراً این پنل هیچ تفاوتی با پنل مدل فعلی آیفون ندارد.

اپل معمولاً طراحی دو آیفون پشت سر هم را ثابت نگه می‌دارد و پس از آن یک تغییر قابل توجه را در ظاهر دستگاه بعدی اعمال می‌کند. آیفون 6 و 6 پلاس سال گذشته دارای یک طراحی صیقلی‌تر و گردتر بودند.

با توجه به این که اکنون در سال S آیفون قرار داریم، انتظار نمی‌رود تا آیفون 7 که در سال ۲۰۱۶ خواهد آمد تغییرات اساسی بر روی طراحی این دستگاه دیده شود.

2222222222

بر اساس منابع این سایت، پنل‌های مذکور در حال حاضر در دست تولید هستند. این منبع حتی تصویری را تهیه کرده که در آن یک کارگر دیده می‌شود که برای جلوگیری از شناسایی چهره‌اش آن را محو کرده است. به نظر می‌رسد این کارگر در حال بسته بندی محصول برای ارسال آن باشد.

33333333333

این قاب‌ها احتمالاً به فاکس‌کان و پگاترون که مونتاژ کنندگان اپل هستند تحویل داده می‌شود.

به نظر می‌رسد این نشریه‌ی فرانسوی تصاویر مربوط به پنل جلویی را از منبع معتبری دریافت کرده که تایید کرده که پنل‌های سفید برای دستگاه‌های آیفون 6s سفید و طلایی می‌باشند. اگرچه اظهار نظری در تایید یا رد شایعه‌ی صفحه‌ی حساس به فشار منتشر نشده است.

متاسفانه، زدن حدسی حساب شده بر اساس این عکس‌ها درباره‌ی وجود یا عدم وجود مورد سنسورهای Force Touch، یا استفاده از صفحه‌ی یاقوت کبود و یا گوریلا گلس غیر ممکن است.

NowhereElse.fr منبعی مورد اعتماد در زمینه‌ی لو دادن تصاویر مختلف از مراحل تولید محصولات اپل است که در چند وقت اخیر خود را به خوبی ثابت کرده است.