پیش بینی فروش آیفون 6 پلاس و گلکسی نوت 4 : 1 – 10

iPhone-6-review-6-640x426

وقتی ما از رقبای اپل صحبت می کنیم ، ناخود آگاه نظر ما به طرف سامسونگ جلب می شود . در حال حاضر آخرین گوشی هوشمند ساخته شده توسط سامسونگ گلکسی نوت 4 است که احتمالا شامل بهترین مشخصات فنی گوشی های سامسونگ تولید شده تا به امروز، خواهد بود. در سمت دیگر، اپل ، با دو گوشی جدید آیفون 6 و آیفون 6 پلاس قرار گرفته است . این در حالی است که دو گوشی اپل مشخصات نسبتا مشابهی دارند.

بخش اندروید سایت ما: اندروید

سوال این است : آیا یکی از گوشی ها ممکن است بهتر از دیگری باشد؟

iPhone6-vs-Samsung-Galaxy-Note4-specs-display-camera-battery-design-software

کیم یونگ چان سرمایه گذار کره ای نامه ای به سایر سرمایه گذاران نوشت .دراین یادداشت او نظرات خود را به اشتراک گذاشته است . او معتقد است که آیفون 6 در واقع فروش بسیار بهتری نسبت به گلکسی نوت 4 در پیش خواهد داشت . از نظر او میزان فروش 10 به 1 خواهد بود. این به این معنی است که به ازای هر 10 آیفون فروخته شده تنها یک گلکسی نوت 4 به فروش خواهد رفت.

همانطور که پیش بینی می شد آیفون 6 نسبت به گلکسی نوت 4 فروش بیشتری دارد . به گزارش روزنامه هرالد کره ، میزان پیش فروش گوشی های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس (که 80000 عدد بوده ) نسبت به گلکسی نوت 4 ( 30000 عدد) بیشتر بوده است .

حامل های دیگر مانند شرکت KT موفق به ثبت پیش فروش 50000 عدد آیفون 6 در 30 دقیقه شدند . در حالی که الجی یوپلاس برنامه ریزی هایی برای ثبت 20000 سفارش در 20 دقیقه کرده بود.

البته همه افراد کشور کره طرفدار پرو پا قرص اپل نیستند . در گزارشی که اخیرا توسط برخی از رسانه های کره ای منتشر شد شرکت اپل برای تاسیس نکردن یک فروشگاه رسمی اپل مورد انتقاد قرار گرفته بود . این در حالی است که علاقه بسیاری از مردم به محصولات شرکت اپل بطور فزاینده ای در حال افزایش است .

شما در این مورد چه نظری دارید ؟ به نظر شما ضریب 10 به یک ، کمی افراطی و غیر متعارف نیست ؟

ubergizmo