عکس‌هایی از آیفون 6 در رنگ های طلایی، نقره‌ای و سفید

معمولا عادت کرده بودیم که از قسمت‌های جداگانه آیفون و یا حداکثر از طراحی‌های نمونه آیفون 6 خبر دریافت کنیم و مثلا مشخصات دوربین، مدل‌های جلویی و پشتی پنل آیفون یا حداکثر اندازه و مشخصات صفحه نمایش این گوشی هوشمند، به بیرون درز کند و از اطلاع پیدا کنیم. اما امروز تصاویری بر روی سایت‌های خبری منتشر شده‌اند که خبر از رنگ های مختلف آیفون 6 می‌دهند. امسال خبر‌ها و تصاویر منتشر شده از آیفون بسیار زیاد هستند و منابع در دسترس سایت‌ها خبری و همچنین شور و اشتیاق افراد برای نسل بعدی آیفون‌های اپل بسیار زیاد است. همانطور که در تصاویر زیر می‌بینید آیفون 6 با همان ظاهری که این چند روز خبر ساز شده این بار با زنگ‌های مختلف دلبری می‌کند.

gold-9to5-630x438

چند روز پیش تصاویری از آیفون 6 (مدل نمونه) در مقایسه با آیفون 5s و گلکسی S5 دیدیم که هر دو بر اندازه صفحه نمایش آیفون 6 تاکید می‌کردند. اما امروز تصاویری از آیفون 6 در کنار آیپاد تاچ برای شما منتشر کردیم که در این تصاویر طراحی بسیار مشابه آیفون 6 و آیپاد تاچ بسیار قابل توجه بود و این تصاویر نیز با تاکید بر طراحی و اندازه صفحه نمایش آیفون 6 در کنار آیپاد تاچ اشاره و تاکید داشتند.

رنگ های آیفون 6

سایت 9to5mac تصاویری از آیفون 6 با رنگ های طلایی، نقره‌ای با پنل خاکستری فضایی و سفید با پنل پشتی مشکی را در کنار یکدیگر منتشر کرده است. البته در یک تصویر دیگر این آیفون‌ها با حلقه‌ای طلایی در رنگ به دور دکمه خانگی ظاهر شده‌اند که علت وجود این حلقه طلایی نامشخص است. به نظر می‌رسد رنگ ها شبیه به رنگ های خط تولید آیفون 5s  نباشد.

goldfront-630x454

البته همانطور که مشخص است برش دوربین پشتی دستگاه بسیار بالا قرار رگفته و این طرح بیشتر یک طرح فیک و ساختگی می‌باشد تا نمونه‌ای نهایی از آیفون 6. اما رنگ‌های مختلف آیفون 6 به ما این دید را می‌دهد که بفهمیم اگر آیفون رنگ‌های خاکستری فضایی و طلایی را در این نسخه از آیفون‌ها به کار ببرد شکل و طراحی آیفون 6 چگونه خواهد بود. ممکن است اپل این رنگ‌ها را به کار ببرد ولی هنوز مطمئن نیستیم. باید دوباره تاکید کنم که این مدل‌های تنها اسم آیفون 6 را به یدک می‌کند و توسط افراد مختلف ساخته شده‌اند نه شرکت اپل و موادی که قرار است در نسل بعدی آیفون‌ها به کار رود.

از تصاویری که اینجا وجود دارد زیاد راضی نیستیم و امیدواریم کنار‌های دستگاه نازک‌تر و شکل دستگاه با طراحی پیشرفته‌تری باشد، در ضمن فکر نمی‌کنیم که این طراحی، همان طراحی استاندارد جانی آیو باشد. هنوز به انتظار آینده هستیم، حتی شایعاتی خبر از رونمایی آیفون در تیر یا مرداد ماه می‌دهند.

technobuffalo