نسخه‎ی موبایلی بازی نقش آفرینی ‘Star Wars Uprising’

امسال قرار است سال هیجان انگیزی برای طرفداران مجموعه‎ی “جنگ‎های ستاره‎ای” باشد. علاوه بر فیلم جدید این سری به نام ” The Force Awakens” که دسامبر سال جاری به روی پرده می‎رود، کلی بازی کنسول ریز و درشت نیز در راه هستند. اینطور که پیداست یک بازی نقش آفرینی جدید مخصوص موبایل نیز قرار است به زودی منتشر شود.

1.star-wars-1
ناشر این بازی یعنی Kabam ، چند وقتی است که با اعلامیه‎ها و اخبارش همه را به حدس گمانی واداشته. این بازی نقش آفرینی Star Wars Rising نام دارد و قرار است برای اولین بار اواخر امسال روی پلت‎فرمهای موبایلی منتشر شود. این بازی قرار است همچون پُلی دو فیلم “Return of the Jedi” و “The Force Awakens” را به یکدیگر متصل کند.

2.star-wars-2

بعد از نبرد Endor و سقوط امپراتور (The Emperor)، بخش Anoat به دستور امپراتور تعطیل شده است. با وجود اتحاد شورشی (Rebel Alliance) در آن طرف Iron Blockade حالا نوبت قاچاقچیان، مبارزین آزادی، دلال‎ها و گانگسترهاست تا با یکدیگر متحد شده و مقدمات خیزش را آماده کنند.

کهکشان به قهرمانی تازه نیاز دارد. شما چطور قهرمانی خواهید بود؟

نایب رییس ارشد کمپانی Kabam، آرون لئوب در گفتگو با Wired، گیم‎پلی بازی “Uprising” را به “خزیدن مداوم در سیاه چال ” تشبیه کرده است. بازیکنان خودشان کاراکتر خود را می‎سازند، سطوح مختلف بازی را بررسی، نکات جدید آن را کشف کرده و با استفاده از ویژگی تشخیص حرکت، دشمنانشان را از بین می‎برند.

درست مانند بیشتر بازی‎های نقش آفرینی، بازیکنان طی سفرهایشان در سطوح مختلف بازی، مهمات و ابزارهای متنوعی پیدا می‎کنند

که به افزایش قابلیت‎های کاراکترشان در بازی کمک بسیاری خواهد کرد. اینجاست که بازی آزادانه خود را نشان می‎دهد

اما لئوب قول می‎دهد که قرار نیست IAPها مانع از پیشروی‎تان در بازی بشوند.

معمولا، حضور افرادی از فیلم در بخش ساختن بازی چیز خوشحال کننده‎ای نیست اما به نظر می‎رسد که Kabam توانسته گروه خوب و بی نظیری را برای این بازی دور خود جمع کند. همکاران قدیمی بازی Star Wars: The Old Republic محصول EA و مجموعه‎ی Clone Wars در ساخت این بازی دست داشتند، ضمن اینکه LucasFilms نیز در نوشتن داستان بازی به سازندگان کمک کرده است.
انتظار می‎رود که Star Wars Uprising قبل از اکران شدن فیلم جدید این مجموعه در زمستان، رونمایی شود. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد بازی و یا برای پیش-ثبت نام دریافت حساب کاربری Kabam برای استفاده در Uprising، به سایت playstarwarsuprising.com مراجعه کنید.