Languinis مخلوطی از بازی‎های کلمه‎ای و تطبیق سه عنصر مشابه

من عاشق بازی کردن بازی‎های کلمه‎ای نظیر ScrabbleیاWords با دوستان خود هستم.من هم‎چنین دلم ضعف می‎رود برای ساده بودن بازی‎هایی که در آن باید سه عنصر مشابه یا بیشتر را با هم تطبیق داد.بنابراین منطقی است که جذب بازی شوم که این دو عنصر را با هم ترکیب کرده باشد.

1.Languinis-1
Languinis یک بازی کلمه‎ای و تطبیقی عناصر مشابه هست که در آن واحد هم سرگرم کننده و هم جذاب است. افرادی که به بازی‎های پازلی علاقه دارند را به دو ژانر متفاوت جلب می‎کند. برای شما بررسی کامل این بازی آماده شده است.

هدف در بازی

شما باید کمک به نجات Languini ها از الهه‎ی فونیکس کنید، کسی که این مخلوقین کوچولو را زندانی کرده است چون آن‎ها بعد از تلاش برای نامگذاری هرچیزی که بر روی سیاره قرار دارد، تنبل شدند. برای نجات آن‎ها، شما باید در بین چندین جزیره سفر کنید، پازل‎‎‎های الهه را حل کنید. زمانی که شما او را شکست دادید، شما یک Languini را از زندان او نجات می‎دهید و به سمت جزیره‎ی بعدی حرکت خواهید کرد.

طراحی

بازیکنان در شبکه‎ای از عناصر رقابت می‎کنند. با استفاده از آب، آتش، باد، خورشید و بسیاری از موارد دیگر آن‎ها باید عناصر را به حروف و حروف را به امتیاز‎‎ها تبدیل کنند. بیشتر از سه عنصر را اگر با هم تطبیق دهید یک عنصر خاص شکل می‎گیرد که یک ردیف یا ستون را پاک می‎کند.

یک گروه از Languini ها در اطراف بخش پایینی صفحه در حالیکه شما بازی‎ خود را انجام می‎دهید قدم می‎زنند. اگر شما یک کلمه‎ را با املای غلط به کار ببرید، آن‎ها سر خود را به سمت شما می‎چرخانند و یکی از آن‎ها به زور یکی دیگر از Languini ها را از صفحه خارج می‎کند. اشکالی ندارد، او بر می‎گردد.

2.Languinis-2

گیم پلی

برای آزاد کردن Languini ها، بازینان باید کلمات را با استفاده از حروف زمانی که سه یا بیشتر از سه عنصر ظاهر می‎شوند، تشکیل دهند. هر مرحله دارای یک سری هدف است که شما برای ادامه دادن بازی آن‎ها را باید به دست آورید. شما در هر مرحله تنها یکسری مشخصی از حرکت در اختیار دارید. اگر طی آن حرکات محدود به هدف‎های معین شده نرسید، شما یک جان از دست می‎دهید و باید آن مرحله را دوباره بازی کنید.

اگر در تعداد کمتری آن اهداف را به دست آورید، آن حرکات به امتیاز نهایی شما اضافه می‎شوند.

در ابتدا، اهداف نسبتا آسان هستند، کلمات 5-6 حرفی را شکل دهید، یا بیشتر از 20 برگ سبز را با هم مطابقت دهید. زمانی که به جزیره‎ی سوم می‎رسید کمی اوضاع مشکل‎تر می‎شود. در این مرحله شما باید کلماتی که با حرف “Q” شروع می‎شوند را شکل دهید یا کلمات 8 حرفی را هجی کنید. علاوه بر این، شما هنوز باید عناصر را با هم تطبیق دهید و به حداقل امتیاز دست پیدا کنید.

شما می‎توانید الهه‎ی فونیکس را به کمک فرا بخوانید. او می‎تواند یا عنصر یا حرف را نابود کند، یک منطقه را بمب باران کند، یا تمامی یک نوع عنصر را از صفحه پاک کند. او همچنین می‎تواند طولانی‎ترین حرف روی صفحه‎ را پیدا کند، که همیشه چیزی است که من نظیر آن را قبلا نشنیده‎ام.

شما می‎توانید همچنین هر مرحله را با یک چیز قدرتی که روی صفحه وجود دارد شروع کنید نظیر یک بمب.

تمامی قدرتی‎ها به معنای از دست دادن طلا است. گاهی اوقات، الهه‎ی فونیکس به شما رایگان چیزی می‎دهد، ولی طراحان بازی باید از بخشی از بازی پول در آورند و آن بخش قدرتی‎ها می‎باشد.

زمانی که شما به آخرین مرحله‎ی یک جزیره می‎رسید، شما باید یک Languini را با حذف تمامی عناصر و حروف از ردیفی که روی آن ایستاده است نجات دهید.

زمانی که او به انتهای ردیف می‎رسد، او آزاد می‎شود. سپس، شما کارت شخصیتی او را جمع آوری می‎کنید و بیشتر در رابطه با شخصیت و سابقه‎ی او می‎خوانید. آن Languini سپس به شما در انتهای صفحه در حالیکه شما بازی می‎کنید، ملحق می‎شود. در نهایت، شما تمامی 26 تای Languini های فسقلی را نجات خواهید داد.

3.Languinis-3

جنبه‎ی خوب بازی

این بازی می‎توانست تنها بواسطه‎ی مجبورسازی شما به کسب امتیاز برای تطبیق دادن حروف و هجی کردن کلمات ساده باشد. ولی اضافه کردن بخش به دست آوردن اهداف باعث می‎شود شما در رابطه با استراتژی‎ خود بیشتر فکر کنید و قبل از تمام شدن حرکات بیشتر در رابطه با آن‎ها برنامه ریزی کنید.

جنبه‎ی بد بازی

زمانی که شما به جزیره‎ی سوم می‎رسد کامل کردن تمامی آن اهداف بسیار مشکل می‎شود. با کمک قدرتی‎ها، شما می‎توانید موفق باشید، ولی بدون آن‎ها، شما ممکن است خیلی معطل شوید تا در نهایت شانس روی شانه‎ی شما بنشیند.

ارزش و قیمت بازی

دانلود بازی Languinis رایگان است. ولی این بازی دارای بخش خرید‎های درون اپلیکیشنی به شکل خرید قدرتی‎ها است.

همانطور که در بالا اشاره شد، در نهایت شما متوجه می‎شوید که بیشتر و بیشتر از قدرتی‎ها دارید استفاده می‎کنید که پول بیشتر و بیشتری از جیب شما می‎رود.

بنابراین، احتمالا قبل از اینکه این بازی را به طور کامل تمام کنید چند دلاری از جیب شما بیرون رود.

نتیجه‎گیری

من عاشق این بازی هستم و یقینا آن را به طرفداران بازی‎های کلمه‎ای پیشنهاد می‎کنم. گرچه، بخاطر اینکه باید در نهایت پولی در این بازی خرج کرد، اندکی از جذابیت آن برای افراد کم می‎شود.

با اینحال هنوز هم ارزش وقتی که می‎گذارد را دارد. این بازی برای آیفون، آیپد، و آیپاد تاچ موجود است. همین امروز آن را از اپ استور دانلود کنید.

بازی‎های مشابه

شما تقریبا می‎توانید این بازی را ترکیبی از Candy Crush و LetterPad بنامید.

نظر شما در رابطه با این بازی پازلی ترکیبی چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.