+Logitech Type قابی محافظ برای iPad Air 2

تا موقعی که اپل برای خط تولید تبلت‎هایش، کیبورد فیزیکی طراحی کند ما باید به صفحه کلیدهای ساخته‎ی شرکت‎های دیگر بسنده کنیم.

پیدا کردن موردی مناسب که هم شکلش و هم کاربردش با تبلت‎های اپل هماهنگ باشد در این آشفته بازار کار خیلی سختی است.

Logitech-Type-
وقتی که صحبت از قاب محافظ برای iPad Air 2 می‎شود، نام Logitech همیشه اول به میان می‎آید.

قاب Type + مخصوص iPad در عین شیک بودن کارآمد هم هست. شما هم می‎توانید به زیبایی از تبلت‎تان محافظت کنید و هم به فعالیت‎های تایپی‎تان سر و سامانی بدهید.

شرکت Logitech برای طراحی‎های زیبایش در زمینه‎ی کیبوردهای موبایل مشهور است و Type + نیز از این طراحی بی نسیب نمانده است. ک

لید‎های گود کیبورد با فاصله‎ی قابل ملاحظه‎ای از یکدیگر قرار گرفته‎اند تا همان حس و حال استفاده از لپ تاپ را به شما منتقل کنند.

در این کیبورد همچنین یک ردیف کلید مخصوص iOS جاسازی شده است که با استفاده از آنها می‎توانید اعمال مختلفی در iPadتان انجام بدهید؛ مانند رفتن به صفحه‎ی Home، کنترل کردن پخش موسیقی و خیلی چیزهای دیگر. یک پایه‎ی شبیه جلد دفتر یادداشت برای این کیبورد طراحی شده تا هم تبلت را نگه دارد و هم مانع از افتادن آن هنگام ضربه زدن رویش بشود.

جنس این قاب طوری است که در برابر تماس با مایعات هیچ اتفاقی برایش نمی‎افتد.

به همین خاطر می‎توانید مطمئن باشید که در صورت ریختن چای یا قهوه‎تان هیچ صدمه‎ای به آیپد تان وارد نمی‎شود. گیره های گوشه‎ی قاب سبب می‎شوند که آیپد سرجایش محکم قرار بگیرد اما در عین حال خیلی سریع از دستگاه جدا می‎شود.

جلد قاب طوری تعیبه شده تا بتوانید iPad Air 2 را در دو حالت استفاده کنید؛ قائم برای تایپ کردن و تخت برای انجام فعالیت‎هایی که نیاز به لمس کردن آیپد دارند.

رنگ مشکی کیبورد محافظتی Type + محصول شرکت Logitech که فقط هم مخصوص iPad Air 2 است، در سایت آمازون با قیمت 80 دلار قابل خریداری است. رنگ سبز این کیبورد با قیمت 98 دلار و آبی تیره‎اش 78 دلار می‎باشد.

شما در مورد این کیبورد شیک چه فکر می‎کنید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.