مستر کارت برای بازی تمام ستارگان لیگ برتر بیسبال آمریکا

کمپانی مالی و کارت‎های اعتباری مستر کارت روز جمعه اعلام کرد که سرویس Apple Pay را در استادیوم Great American Ball Park برای بازی تمام ستارگان لیگ برتر بیسبال 2015 آمریکا فعال خواهد کرد. به گفته‎ی این کمپانی طرفدارانی که برای این بازی در شهر سینسینتی حضور دارند اجازه به این خواهند داشت که با استفاده از آیفون 6؛ آیفون 6 پلاس یا ساعت اپل خود در طول فستیوال‎هایی که در تمام طول هفته دوام دارند، غذا یا کالا‎هایی را سفارش دهند.

دوستداران ورزشی که از Apple Pay و مستر کارت در رویداد T-Mobile All-Star FanFest (بزرگترین رویداد تعاملی بیسبال در جهان که در آن به مدت 5 روز طرفداران بیسبال فرصت ملاقات با افسانه‎های بیسبال و گرفتن رایگان امضا به همراه دیگر فرصت‎های دیگر را دارند) استفاده می‎کنند، رویدادی که از 10 تا 14 جولای در جریان است، شانس این را خواهند داشت که یکی از “شگفتی‎های بسیار با ارزش مستر کارت” را به شکل یادگاری‎های امضا شده‎ای از سوی بازیکنان لیگ برتر بیسبال یا کارت‎های از

پیش پرداخته شده یا موارد متعدد دیگر چیزی برنده شوند.

The FanFest از امروز در سینسینتی شروع می‎شود و سه شنبه‎ی بعدی در 14 جولای با 86 مین بازی تمام ستارگان لیگ برتر بیسبال خاتمه می‎یابد.

علاوه بر پذیرش خرید‎های فاقد تماس در بازی تمام ستارگان سال 2015 که توسط T-Mobile ارائه می‎شود، طرفداران بیسبال همچنین می‎توانند از سرویس ApplePay زمان خرید بلیط‎های معمولی فصل شروع مسابقات بیسبال از طریق اپلیکیشن MLB.com یعنی Ballpark استفاده کنند، اپلیکیشن رسمی این سایت به اسم Ballpark اپلیکیشن رسمی لیگ برتر بیسبال است.

MasterCard-Apple-Pay-teaser-003

برای پیدا کردن مکان‎هایی که پرداخت‎های فاقد تماس را از جمله Apple Pay قبول می‎کنند، اپلیکیشن رایگان مستر کارت برای آیفون به اسم MasterCard Nearby را دانلود کنید.
مستر کارت علاوه بر اینکه یکی از حامیان مهمApple pay به شمار می‎رود همچنین برای کارت‎های اعتباری و بدهی خود از AndroidPay هم پشتیبانی می‎کند تا افرادی که این کارت‎ها را دارند بتوانند از گوشی‎های آندرویدی خود برای خرید‎های فاقد تماس هرروزه‎ای که در فروشگاه دارند و در اپلیکیشن‎های آندرویدی شان استفاده کنند.

Apple Pay به زودی به بریتانیا توسعه خواهد یافت و از 250 هزار مکان فروش کالا، از جمله سیستم حمل و نقل لندن پشتیبانی خواهد کرد که این سرویس را نیز قبول خواهد کرد.

اپل گفته است که این سرویس پشتیبانی کارت‎های جایزه و کارت‎های وفاداری اعطا شده توسط فروشگاهها را در پاییز امسال به دست خواهد آورد. در زمان نوشتن این پست، بیش از یک میلیون مکان با قابلیت خرید فاقد تماس در ایالت متحده از Apple Pay پشتیبانی می‎کنند.