بازی Max Axe جدیترین اپ موقت رایگان اپ استور

امروز جمعه است و کسانی که برنامه‌های رایگان روتین اپ استور را دنبال می‌کنند حتما امروز منتظر یک بازی یا برنامه هستند که به صورت موقت رایگان شود و بتوانند آن اپلیکیشن را دانلود کنند. بله درست است، اپ استور امروز یکی دیگر از بازی‌های جدید را برای دستگاه‌های آیپد و آیفون فقط برای مدت زمان محدود به صورت رایگان قرار داده است و شما نیاز نیست هیچ پولی را برای دانلود این بازی زیبا بپردازید.

Max-Axe-1.4-for-iOS-iPhone-screenshot-001

بازی Max Axe یک بازی بسیار بامزه و فان است که توسط ChangeYou.com ساخته شده است (سازنده بازی رایگان MMORPGS)، این بازی هم اکنون و تا جمعه هفته دیگر به صورت رایگان در اپ استور قابل دسترسی است و می‌توانید بازی جالب را دانلود کنید.(قیمت عادی این بازی 1.99 دلار است)

Max-Axe-1.4-for-iOS-iPhone-screenshot-003

بازی Max Axe در آخر اکتبر گذشته منتشر شده است و توسط شرکت اپل به عنوان یکی از بهترین بازی‌ها در قسمت Best New Games انتخاب شده است. بازی Max Axe یکی از بهترین بازی‌های دوندگی است که جانورانی که در سر راه شما قرار می‌گیرند را به وسیله کشیدن دست‌هایتان بر روی صفحه آن‌ها را می‌کشید یا اینکه به این سو و آن سو پرتابشان می‌کنید.

Max-Axe-1.4-for-iOS-iPhone-screenshot-004

ممکن است که تصویر نمونه آورده شده در اینجا این بازی را بچگانه القا کند، اما بازی Max Axe بسیار اعتیاد‌آور و خنده دار است. قیمت این بازی اکنون 0 دلار است پس اگر بازی Max Axe را دانلود نکنید اشتباه بزرگی کرده‌اید.

حجم  بازی 55.7 مگابایت است.  Max Axe یک بازی جهانی است پس فرقی نمی‌کند چه دستگاهی داشته باشید(البته بر روی آی او اس 6 به بالا اجرا می‌شود) Max Axe باعث می‌شود که از تمام صفحه نمایش خود لذت ببرید و این بازی را رها نکنید.

اگر شما هم بازی Max Axe را انجام دادید، پس راحت باشید و در بخش نظرات احساس و یا لذتی که از این بازی برده‌اید را با ما در میان بگذارید.

idownloadblog