اپلیکیشن‎های آفیس برای iOS با چندین ویژگی جدید

غول دنیای نرم افزاری مایکروسافت روز 5 شنبه یک سری آپدیت عرضه کرد که چندین ویژگی جدید به اپلیکیشن‎های آفیس مخصوص موبایل برای پلت فرم iOS، اضافه می‎کند.

1.Microsoft-PowerPoint-1.2-for-iOS-iPhone-screenshot-001

برای افرادی که مطلع نیستند باید گفت که نسخه‎های به روز رسانی شده‎ی Word, Excel و PowerPoint برای آیفون و آیپد می‎توانند در نهایت اسناد حفاظت شده را باز و مشاهده کنند.

مورد بعدی اینکه، کابران می‎توانند حالا به آسانی دیگر افراد را برای همکاری بر روی اسناد دعوت کنند و به آن‎ها دسترسی‎های مختلف بدهید که خود این باعث افزایش

بهره وری بالای این اپلیکیشن‎ها می‎شود.

به علاوه، اپلیکیشن‎‎های آفیس حالا می‎توانند با Outlook یکپارچه شوند.

در نتیجه، شما حالا می‎توانید یک سند را به عنوان یک الحاقیه در Outlook ارسال کنید و حتی یک سند الحاق شده یا لینک داده شده از یک پیام ایمیل در Outlook را ادیت کنید.

مورد آخر اینکه، در اپلیکیشن‎های به روز رسانی شده امکان قابلیت ویرایش متن دو جهتی و قرارگیری حروف الفبای پیچیده برای عربی، عبری و تایلندی معرفی شد.

دیگر تغییرات اخیر اپلیکیشن‎های آفیس موبایل شامل تمپلیت‎های اضافی در وورد، add-in‎ های کاملا جدید برای وورد و اکسل در آیپد‎ها، قابلیت ذخیره سازی اسناد وورد، صفحات گسترده‎ی اکسل و نمایش‎های پاورپوینت در iCloud و دیگر سرویس‎های ذخیره سازی آنلاین در دستگاه‎های iOS 8 و قابلیت تغییر لایه‎ بندی اسلاید در پاور پوینت و درج تصاویر و فایل‎های ویدیویی از دوربین به صورت مستقیم در فایل‎های پاورپونت، می‎باشد.

گزارش تغییرات وورد، اکسل و پاورپوینت نسخه‎ی 1.11

حروف الفبای زبان‎های پیچیده و ویرایش دو جهتی– حالا از ویرایش دو جهتی و حروف الفبای پیچیده برای عربی، عبری و تایلندی، پشتیبانی می‎شود.

به اشتراک گذاری ساده تر– افراد مختلف را به یک سند دعوت کنید و به آن‎ها دسترسی‎های مختلف بدهید، همه‎ی اینکارها از درون خود اپلیکیشن‎ها صورت می‎گیرد.

یکپارچگی با Outlook – یک سند را به عنوان یک الحاقیه در outlook ارسال کنید، یا به صورت مستقیم یک سند الحاق شده یا لینک شده از پیام دیگر در Outlook را ویرایش کنید.

اپلیکیشن‎های آفیس از هرگونه آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 7.1 یا بالاتر پشتیبانی می‎کند.

این اپلیکیشن‎ها به رایگان موجود هستند، ولی ویژگی‎های ویرایش پیچیده، نیاز به آبونمان شدن درOffice 365را دارد که امکان آن از بخش خرید‎های درون اپلیکیشنی وجود دارد.

Word Excel و PowerPoint را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.