بازی Vainglory در نهایت به آندروید آمد!

اوه، بازی روی موبایل – هر زمان که یک فرد عاشق بازی این اصطلاح را می‎شوند، آن‎های جلوی خود را نمی‎توانند بگیرند که ابرو بالا نندازند.

Vainglory-Header

 

حقیقت امر این است که، حتی با آنکه دستگاه‎های موبایل بسیار قدرتمند شده‎اند، روش ورودی اصلی داده‎های آن‎ها، صفحه‎ی نمایش کوچک و عمبر باتری باعث می‎شود که پلت فرمی اکثرا برای عناوین بازی کوچک و تصادفی باشند تا بازی‎های مهم با عناوین بزرگ.

خوب، “اکثرا”…. یا بهتر است بگوییم بعضی از توسعه دهندگان جرات این را پیدا کرده‎اند که عناوین بازی را ریلیز کنند که بلندپروازی آوردن گرافیک کنسول و گیم پلی آن را به موبایل در دل خود دارند.

مثال عالی در این زمینه سری بازی‎های Modern Combat series است، بازی اول شخص عالی که زمانی که یک دسته را برای بازی کردن متصل کنید تجربه‎ی بسیار مشابهی با بازی روی کنسول دارد و دارای یک بخش چند بازیکن هم می‎باشد.

توسعه دهندگان دیگر سعی کرده‎اند دیگر ژانر‎های محبوب را به صنعت موبایل وارد کنند، یعنی بازی‎های میدان مبارزه‎ی آنلاین به صورت چند نفره . اگر شما با این اصطلاح آشنا نیستید، این ژانر در بازی توصیف گر بازی‎هایی نظیر Dota 2 و Leage of Legends می‎باشد.

به طور کلی یک بازی MOBA (میدان مبارزه‎ی آنلاین به صورت چند نفره) دو تیم را در برابر یکدیگر قرار می‎دهد. هر بازیکن قهرمان خود را کنترل می‎کند، با یک دید شبیه به پرنده بر روی میدان مبارزه، بسیار شبیه به یک بازی استراتژی.

قهرمانان در سراسر مسابقه تجربه به همراه مهارت‎های بی نظیر و آیتم‎هایی در هر مرحله کسب می‎کنند. یک بازی عالی با ترکیبی از بازی‎های اکشن، استراتژی و RPG می‎باشد.

بسیاری از شما که شاهد رخداد iPhone 6 اپل بوده‎اید به یاد خواهید آورید که این کمپانی از بازی به اسم Vainglory برای نمایش‎ها و معرفی‎های خود استفاده کرد. این عنوان بازی بود که قرار بود به زودی یک بازی MOBA باشد، که تا الان منحصرا برای iOS بوده است.

بنابراین، بازیVainglory برای کنترل‎های لمسی به صورت ویژه توسعه یافته است و یک لذت واقعی برای مشتاقان بازی‎های MOBA می‎باشد که بر روی موبایل می‎خواهند

چنین بازی‎هایی را بیرون از خانه تجربه کنند.

این بازی رایگان است و توسعه دهنده‎ی آن ادعا می‎کند که بازیکنان قادر به باز کردن محتوا با بازی کردن نرمال بازی خواهند بود، ولی همچنین اگر مایل به باز کردن سریع تر چیز‎های مختلف باشید می‎توانید از بخش‎های خرید درون اپلیکیشنی استفاده کنید. این بازی برای مسابقات سریع 20 دقیقه‎ای طراحی شده است، یک حد واسط بین راند‎های مبارزه‎ی کوتاه و مناسب با موبایل.

این بازی نیاز به آندروید 4.4.2 و نسخه‎های بالاتر دارد.

پیشنهاد می‎شود که این بازی را بر روی صفحات نمایش بزرگ بازی کنید، گرچه توسعه دهنده‎ی بازی محدودیتی برای اندازه‎ی صفحه‎ی نمایش دستگاه قرار نداده است.

خوب، از طرفداران بازی‎های سبک MOBA کسی هم هست؟ آیا ما شاهد دیدن شما در میدان‎های مبارزه خواهیم بود؟