موتورولا کماکان به وعده های خود پایبند است

بالاخره در روز پنجشنبه Lenovo خرید و تملک موتورولا را بصورت کاملا رسمی اعلام و نهایی کرد. این بدین معنی است که در حال حاضر موتورولا بخشی از Lenovo محسوب می شود و دیگر تحت مالکیت گوگل نیست . ممکن است به نظر بیاید که این مالکیت به معنای این است که تغییرات شدید و بنیادینی در مجموعه گوشی های هوشمند موتورولا روی خواهد داد . به خصوص وقتی که نرم افزار های اندروید بر روی آن پیاده سازی و اجرا شود . در حالی که بعد از مدت ها ، Lenovo گوشی های هوشمند اندرویدی خود را با قاب های سفارشی به فروش می رساند . با این حال خوشبختانه نیازی نیست که شما نگران تغییرات بسیار جدی (حداقل تا مدتی ) باشید .

Motorola-Droid-Turbo-Verizon-22-630x419

رئيس موتورولا موبیلیتی، ریک اوسترلوه ، قول داد که شرکت کماکان به استراتژی فعلی نرم افزارهای خود پایبند خواهد بود.

بخوانید: اپل ایدی

او گفت : ” ما همچنان بر ارتقای سریع و ارائه یک سیستم اندرویدی عالی تمرکز خواهیم کرد و تعهد می دهیم که با ارائه تکنولوژی های جدید ، مشکلات واقعی مصرف کنندگان را حل کنیم.”

nexusae0_lenovorola_thumb1

اوسترلوه توضیح داد ” و ما توسعه دستگاه های تلفن همراه را کماکان ادامه خواهیم داد که به مردم حق تجربه یک انتخاب ارزشمند و با کیفیت بی نظیر را خواهد داد .”

در سال های اخیر موتورولا برای افزودن امکانات جزیی به سیستم های اندروید گوشی های هوشمند خود ، همیشه مورد تمجید قرار گرفته است . که در نهایت باعث می شود آن را مانند یک نسخه خاص از اندروید به حساب آوریم . (Moto X (2014 یک نمونه بارز از آن است .که تنها با افزودن یک سری ترفندهای نرم افزاری ساده ، یک تجربه جدید از یک سیستم بهبود یافته را با خود به ارمغان آورده است . این شرکت همچنین در سال گذشته برای ارائه سریع اندروید KitKat 4.4 درگوشی های هوشمند خود مورد تقدیر قرار گرفت . به نظر می رسد امسال نیز همین رویه را در مورد اندروید 5 لالی پاپ در پیش گرفته است . خوشبختانه ، با وجود مالکیت جدید ، وعده ادامه دار بودن این تغییرات از طرف موتورولا به ما داده شده است .

technobuffalo