دانلود Multify با یک ویژگی جدید هم اکنون امکان‌پذیر می‌باشد

یک خبر خوب! Multify به تازگی روی Cydia منتشر شده است. این توییک که انتظارها از آن بالاست، قابلیت چند وظیفه‎ای را به iOS8 می‎آورد و همین حالا روی توافق نامه بازخرید Bigboss سیدیا، قابل خریدن است.

2

بعد از مرور ما بر این توییک، تغییراتی در آن شامل شده است که اصلی‎ترین آن صفحه کلیدی است که به صورت خودکار گسترش پیدا می‎کند. این صفحه کلید جدید چگونه کار می‎کند؟ ویدئوی دست اول ما را برای فهمیدن جزییات مشاهده کنید.

یکی از چیزهایی که از ویدئوی اصلی Multify من متوجه شدید، وقتی بود که اپ ها کوچک می‎شدند، به دلیل اندازه‎ی کوچکشان، تایپ کردن روی کیبورد با سختی همراه بود. با این آپدیت جدید، هر موقع رابط کیبورد روی صفحه نمایان شود، پنجره‎ها به صورت خودکار به اندازه‎ی کاملشان تغییر می‎کنند. وقتی تایپ کردن تمام شود، پنجره به اندازه‎ی تغییر یافته‎اش بر می‎گردد.

1

این یک ویژگی بزرگی برای Multify به شمار می‎آید و این توییک را یک قدم به استفاده‎ی آزادانه در موقعیت‎های دنیای واقعی نزدیک‎تر می‎کند. قفل شکن‎ها همیشه علاقه‎ی خود را به توییک‎هایی شبیه به این نشان داده‎اند، اما آنها معمولا به صورت بلند مدت بخشی از جریان کاری کاربر باقی نمی‎مانند. با اجرای کاربردی جزییاتی مانند صفحه کلید‎هایی که به صورت خودکار گسترش پیدا می‎کنند، Multify می‎تواند روند را تغییر دهد.

در کنار این، برخی از تنظیمات Multify به همراه رفع خطاهای اجباری پاک شده‎اند. تنها یک ویژگی هست که توجه من را به خود جلب کرده و آن نیشگون گرفتن (snapping) پنجره ها‎ست که در رابط Areo ویندوز وجود آن را دیده‎اید. قابلیت تغییر اندازه دادن به صورت خودکار و نیشگون گرفتن اپ‎ها بدون سر و کله زدن با فرآیند خسته کننده‎ی تغییر اندازه دادن دستی ، عالی خواهد شد.

سازنده‎ی اصلی Multify، جان کوربت گفته که تیمشان نظرات شما را می‎خوانند و به پیشنهاداتان در مورد تغییرات و افزودنی‎های احتمالی گوش می‎دهند. کوربت به ایده‎های ما در مورد اندازه‎های صفحه کلید‎ها توجه نشان داد و هیچ دلیلی ندارد که فکر کنیم به تفکرات ما در مورد نیشگون گرفتن پنجره‎ها و یا تغییر اندازه ی خودکار در آینده اهمیت ندهد.

شما در مورد ویژگی‎های جدید Multify چه فکر می‎کنید؟ آیا برای انتشارش هیجان دارید؟ یادداشتی برایمان در بخش نظرات بگذارید. اگر هنوز بررسی ما را در مورد این توییک نخوانده‎اید، اینجا را کلیک کنید.