مدل مفهومی جدید از آی فون 6 اپل + عکس

iphone6-2

مطلع هستید که اخیرا شایعات پیرامون آی فون 6 بسیار زیاد شده‌اند. و حدس و گمان‌های زیادی راجع به ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه زده می‌شود، نمونه‌ای از این شایعات شامل صفحه نمایش از جنس یاقوت کبود، صفحات بزرگتر این دستگاه، استفاده از مواد کوانتومی در نسل بعد نمایشگر‌های رتینا، تصحیح خودکار صفحه کلید در آی فون 6، شارژ خورشیدی، پیگیری سلامت و تناسب اندام و … و بسیاری از موراد دیگر نشان دهنده اشتیاق بسیار زیاد نسبت به نسل بعد آیفون است. برای آشنایی بیشتر با این شایعات احتمالی می‌توانید این دو مقاله پیشین را در سایت مطالعه کنید:

بیشتر از چند شایعه پیش بینی کرده‌اند که اپل می‌خواهد آیفون 6 را همراه با صفحه نمایشی بزرگتر رونمایی کند. یکی از آن‌ها به دو مدل اشاره می‌کند: یک مدل همراه با صفحه نمایش 4.7 اینچی و دیگری همراه با صفحه نمایش زیبا برای فبلت که 5.5 اینچ است. اما این مدل‌ها چه شکلی هستند؟ هیچ کسی واقعا مطمئن نیست. اما اخیرا هنرمندی به نام Federico Ciccarese ماکت‌های زیبا و جالب توجه‌ای  از نسل بعد آی فون کشیده است. این تصاویر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

iphone6-3-

شما می‌توانید با رنگ‌ها تحت تاثیر قرار بگیرید. Ciccarese به وضوح تعدادی گوشی هوشمند فوق العاده زیبا را تصور کرده است، با طراحی صفحه لب به لب، و تاچ آیدی که در محل دکمه هوم جا خوش کرده است.

اگر از جلو به گوشی نگاه کنید، بیشتر آن را شبیه نسخه‌های بزرگتر آیفون 5S می‌بینید. هر چند اگر دور تا دور دستگاه را نگاه کنیم می‌بینیم که تصور Ciccarese بدنه‌ای کاملا از جنس آلومینیوم بوده که با منحنی‌های زیبا توانسته طراحی فوق‌العاده نازکی را به دست دهد.

iphone6-5

درگاه شارژ دستگاه و دو بلندگو در پایین دستگاه دست نخورده باقی مانده‌اند، و بنظر می‌آید که جک هدفون 3.5 میلیمتری دستگاه دوباره طراحی شده است و به قسمت بالای دستگاه بازگشته است. البته به خاطر داشته باشید که این‌ها فقط ماکت هستند، اما واقعا ظاهری زیبا و خیره کننده دارند.

iphone6

اپل آیفون 6 – اگر اسمش را همین بگذارند- تا سپتامبر سال دیگر باید انتظارش را بکشیم. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که اپل همچنین عنصر یاقوت کبود را به صفحه نمایش خودش اضافه می‌کند. که باعث می‌شود این صفحه نمایش حتی قوی تر و مقاوم تر از قبل شود و در مقابل خش برداشتن نیز کاملا آسیب ناپذیر شود.

iphone6-

 

technobuffalo