در تصاویری جدید منتشر شد: آیفون 6 در کنار آیپاد تاچ

سایت ایتالیایی Macitynet این روزها بخاطر درز تصاویری از نمونه مثالی یا واثعی آیفون 6 بسیار مشهور شده است. این سایت امروز چند تصویر دیگر از گوشی هوشمند با کیفیت 4.7 اینچی آیفون 6 منتشر کرده که بر مبنای شایعات اخیر و مخصوصا طراحی که مجله ژاپنی MacFan ترسیم کرده بود، ساخته شده و در این تصاویر مشاهده می‌شود. اکنون در این تصاویر جدید آیفون 6 در کنار آیپاد تاچ قرار گرفته و از طرز مقایسه آن‌ها در تصاویر مشخص است که تاکید بر طراحی مشابه این دو دستگاه بوده است.

IMG_2863-1024x700

این تصاویر به صورت خیلی واضح طراحی مشابه دو دستگاه را مشخص می‌کند، از گوشه‌های گرد تقریبا در پشت دستگاه تا طراحی سوراخ‌های اسپیکر و به صورت کلی شکل طراحی پایینی دستگاه. آیفون 6 که در این تصاویر شاهد آن هستید با ضخامت 7 میلی‌متری از آیپاد تاچ ضخیم‌تر است، اگر چه آیفون 6 با این ضخامت به صورت قابل توجه‌ای از آیفون 5s با ضخامت 7.6 میلی‌‌متر نازک‌تر می‌باشد.

طراحی آیفون 6 و آیپاد تاچ در کنار یکدیگر

15

17

16

در این تصاویر بسیار واضح است که آیفون 6 با اندازه‌ای بزرگتر و حجمی سنگین‌تر است. از تصویر زیر نیز برآورد می‌شود که صفحه نمایش آیفون 6 دارای 4.7 اینچی در مقایسه با آیپاد تاچ با اندازه صفحه نمایش 4 اینچ قرار گرفته است.

12

طراحی هر دو این محصول شبیه به آیفون 5c نیز می‌باشد، البته همانطور که به یاد دارید آیفون 5c نیز از طراحی آیپاد تاچ بهره گرفته بود. اگر چه پیداست که آیفون 6 بسیار با کیفیت‌تر از آیفون 5c است و اپل قرار است با این طراحی در نسخه نهایی آیفون 6 سنگ تمام بگذارد.

خبر خوبی که می‌تواند بیشتر شما را بر سر شوق بیاورد شاید شنیدن دوباره این باشد که اپل قصد دارد حتی نمونه بزرگتری نسبت به آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچی رونمایی کند. گفته می‌شود که آیفون بزرگتر با اندازه 5.5 اینچی که در ردیف فبلت‌ها قرار می‌گیرد، بخاطر ضعف در تامین صفحه نمایش با پوشش یاقوت کمبود با کمی تاخیر در حدود چند ماه به بازار عرضه خواهد شد. احتمالا آیفون 6 که با نام‌گذاری آیفون ایر معرفی شود در کنفرانس نیمه دوم سال و همراه با آیپد‌ها رونمایی و عرضه شود. تاریخ عرضه مدل بزرگتر حدودا اوایل زمستان سال جاری می‌باشد.

14

13

همچنین شایعاتی وجود دارد که اپل رونمایی آیفون 6 با اندازه صفحه نمایش 4.7 اینچ یک ماه زودتر و در ماه مرداد انجام خواهد داد، منتظریم ببینم اپل گوشی هوشمند پرچم‌دار خود و قطعا داغ‌ترین و مهم ترین رونمایی امسال را به شکل و با چه ویژگی هایی انجام خواهد داد.

اگر دوست دارید مدل نمونه‌ای از آیفون 6 که در این تصاویر با آیپاد تاچ مقایسه شده بود را در کنار آیفون 5s یا گلکسی اس ۵ ببینید به سه پست زیر از سایت مراجعه کنید.

مقایسه آیفون ۶ با آیفون ۵s در تصاویری جدید منتشر شد

ماکت جدید فیزیکی آیفون 6 در مقایسه با گلکسی S5

مدل مفهومی جدید از آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ