تصاویری از آیپد Pro حاکی از غول پیکر بودن این تبلت دارند

احتمالا خبر دارید که اپل قصد دارد در آینده تبلتی بزرگ و عظیم الجثه با نام آیپد Pro و با صفحه نمایش 12.9 اینچی بسازد. البته منظور ما از آینده نزدیک همین چند ماه آینده نیست، بلکه احتمالا اواخر سال 2014 میلادی یا به سال 2015 موکول خواهد شد. اطلاعات دقیقی از زمان انتشار در دست نیست.

امروز چند تصویر جدید از نمونه اولیه آیپد Pro توسط همان سایت معروف Nowhereelse.fr که در زمینه لو دادن تصاویر مهارت خاصی دارد به بیرون درز کرده است. پوشش این تبلت از جنس آلومینیوم است که با نگاهی به تصاویر متوجه ابعاد و اندازه بسیار بزرگ آن نیز خواهید شد. ipadpromockup

ویژگی‌های مشخص شده آیپد Pro

این مدل مفهومی بسیار ابتدایی و ناقص است و در حال حاضر چیزی را نمی‌تواند از آیپد Pro اثبات کند. با توجه به عکس و نگاه کردن به آن غیر ممکن است که بتوان اندازه و ابعاد دقیق آن را مشخص کرد، همچنین در این تصویر نمایی از جلوی نزدیک نداریم و نمی‌توان آن را در ذهن تصور کرد. اما چیزی که پیداست این سه نکته است; آیپد Pro از پوششی آلومینیومی با لوگوی معروف اپل و برشی برای دوربین در پشت خود بهره می‌برد. این تبلت 12.9 اینچی که اندازه برابر با مک‌بوک پرو و ایر 13 اینچی دارد واقعا غول پیکر است و در یک نگاه می‌تواند آیپد ایر را به کلی شرمنده خود کند.

این پست زیبا رو از دست ندید : بازی clash

ipad-pro-comparison-dummy   خبر‌های آخر سال گذشته از وال‌استریت‌ژورنال از این حکایت داشتند که اپل در حال آزمایش صفحه نمایش‌های مختلف برای این تبلت 12.9 اینچی است. منابع داخلی اپل نقل شده که این تبلت در اواخر سال 2014 این تبلت عرضه خواهد شد اما تحلیلگر مینگ-چی از احتمال معرفی و عرضه این تبلت در سال 2015 خبر داده‌ است. بسیاری از شایعات پیش‌بینی کرده‌اند که حتی اگر آیپد Pro عرضه شود المنات‌های فیزیکی و طراحی آن بسیار شبیه به آیپد‌های سنتی ایر و مینی خواهد بود. همچنین احتمالاتی وجود دارد که این آیپد دارای کیفیت صفحه نمایش اولترا اچ دی باشد.

راستی این پست رو هم بخونید : آپدیت OS X 10.9.3

سامسونگ هم‌اکنون به این عرصه وارد شده است و تبلت‌هایی در این حد و اندازه تولید می‌کند. اما هنوز مشخص نیست شرکت اپل چه زمانی به صورت رسمی وارد عرصه تولید آیپد‌های با صفحه نمایش بزرگ 13 اینچی خواهد شد. 12_9_ipad_macbook_air-800x450 البته احتمال دیگری که مطرح است رونمایی از آیپد Pro همراه با آیپد ایر ۲ و آیپد مینی 3 در اواخر امسال می‌باشد. ممکن است در اواسط زمستان اپل تصمیم بگیرد سری تبلت‌های خود را سه گانه کند و سایز جدیدی را برای مشتریانی که خواهان آن هستند رونمایی و روانه بازار کند.