Pixelmator برنامه جدید و خوب باری ویرایشگر عکس در آیپدها

Pixelmator ، یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایشگر عکس مک است که پس از رونمایی آن در رویداد رسانه ای اخیر اپل ، راه خود را برای ورود به آیپدها پیدا کرد. پس از معرفی آیپد ایر 2 ،سازندگان این اپ یک نسخه از آن را روی دموی آیپد نصب و اجرا کردند . کاری که بسیار قابل توجه قرار گرفت و نشان داد که کار کردن با آن بر روی دستگاه جدید اپل نیز بسیار آسان است. هیچ کمبودی از لحاظ برنامه های ویرایش عکس در محیط اپل وجود ندارد، اما به نظر می رسد این اپ یکی از بهترین ها باشد. آنچه که باعث می شود  این اپلیکیشن آیپد بهترین باشد ، این است که تشابه زیادی با همتای مک خود دارد.

sprinklebig

این اپ افکت های بسیار زیادی را به همراه دارد. همچنین شما می توانید از ابزارهای ترکیب تصویر، لایه ها و ابزار روتوش برای ویرایش تصاویر خود استفاده کنید.

برخی از این گزینه های ویرایش عکس درنسخه دمو Pixelmator تست شده و تصویر یک شتر از یک منظره بیابانی حذف شد.

علاوه بر این، اپلیکیشن جدید ابزارهایی برای خلق نقاشی با لمس صفحه فراهم می کند . همچنین به کاربران توانایی حاشیه نویسی بر روی تصاویر را می دهد .در ضمن انواع مختلفی از براش ها در تمام اندازه ها و اشکال برای ویرایش تصاویر وجود دارد.

pixelmator-ipad-002

pixelmator-ipad-003

امکانات دیگری از جمله ابزارهای تصحیح رنگ و الگوهایی برای چیدمان عکس ها در قاب ها و کلاژها در این برنامه موجود است. این نرم افزار سازگار با PSD، JPEG، PNG، PDF و بسیاری از فرمت های دیگر است . همچنین از به اشتراک آسان (easy sharing ) و iCloud Drive پشتیبانی می کند.

pixelmator-ipad-005

این نرم افزار به طور انحصاری برای آیپد ساخته شده است . و از معماری اپل 64 بیتی که با تراشه A7 معرفی شد ،بهره می برد. این نرم افزار برای اجرا نیاز به iOS 8 و بالاتر دارد. در حال حاضر شما می توانید آن را از App Store به قیمت 4.99 دلار دریافت کنید.

technobuffalo