آپدیت جدید بازی پوکمون گو و افزودن ویژگی‌های جدید

آپدیت جدید بازی پوکمون گو مواردی نظیر سفارشی‎سازی آواتار، تغییرات رابط کاربری و بهبود عملکرد بازی را به همراه آورده است.

پوکمون گو یکی از محبوب‎ترین بازی‎های رایگان اپ‎استور محسوب می‎شود. امروز بازی پوکمون گو یک آپدیت رایگان را، هم برای پلت‎فرم اندروید و هم برای iOS دریافت کرده است.

نسخه‎ی iOS این بازی به نسخه‌ی 1.1.0 ارتقا یافته است و لیست قابل قبولی از تغییرات را در خود جا داده که تمامی بازیکنان این بازی را به خود جلب می‎کند. در این پست، ما در رابطه با تغییرات جدیدی که در آخرین نسخه از این بازی پیدا خواهید کرد، صحبت می‎کنیم.

Pokemon-GO-jailbreak-Tutorial-500x280

تغییرات تازه‌ پوکمون گو چه چیزهایی هستند؟

در بین تغییرات انجام‌شده در آخرین آپدیت این هفته‎ی بازی پوکمون گو، قابلیت سفارشی‎سازی آواتار دیده می‎شود. یعنی شما می‎توانید موی شخصیت، ظاهر، رنگ پوست و موارد متعدد دیگر را تغییر دهید.

علاوه بر ایجاد تجربه‎ی بهتری در بحث آواتار، این بازی هم‎چنین در بحث مبارزه‎ها بر سر الماس نیز شاهد پیشرفت‎هایی بوده است. اکنون انیمیشن‎های مربوط به الماس‎ها بسیار بهتر و در بعضی از موارد روانتر شده است.

اکنون به هنگام حمله به دیگر پوکمون‎ها در حین مبارزه‎ها، آسیبی که شما بر حریف خود وارد می‎کنید به صورت بسیار دقیق‎تری محاسبه می‎شود، به نحوی که آسیبی که ناشی از حملات است تغییراتی یافته است. این تغییرات هم‎چنین شامل بررسی آسیبی می‎شود که حملات یک پوکمون خاص بر روی پوکمون دیگر خواهد داشت، یعنی پوکمون‎‎هایی که در مقابل انواع خاص پوکمون‎های قویتر یا ضعیفتر هستند.

همچنین به نظر می‎رسد، توسعه‎دهندگان این بازی، قابلیت رد پاها را که دارای باگ بود و پوکمونی که در مجاورت شما بود را مشخص می‌کرد، حذف کرده‎اند. عملکرد این رادار تغییر نداشته ولی زمانی که شما به دنبال شکار پوکمون هستید دیگر خبری از رد پاها نخواهد بود. شما می‎توانید در رادار هم‎چنان به دنبال پوکمون باشید و زمانی که در جهت درست قدم می‎زنید، بر روی رادار به صورت تپش‎های سبز رنگی دیده می‎شود.

موارد بهبودیافته و رفع باگ‎های پوکمون گو

علاوه بر افزودن و حذف بعضی از قابلیت‎ها، بازی پوکمون گو هم‎چنین تغییرات جزئی داشته تا استفاده‌ی این اپلیکیشن از حافظه‎ی دستگاه به شکل عالی بهبود یابد. این قضیه را بیشتر از همه در دستگاه‎های دارای میزان حافظه‎ی کم می‎توان متوجه شد، چون جابجا شدن بین اپلیکیشن‎ها کند نیست و حالا این اپلیکیشن به مراتب در بعضی از دستگاه‎ها سریع‎تر باز می‎شود.

دیگر مواردی که بهبود یافته‎اند:

  • رفع باگ‎های مختلف در طول حملات پوکمون
  • به‌روز‎رسانی‎های رابط کاربری برای صفحه‎ی مربوط به جزئیات پوکمون
  • ظاهری جدید برای مدال‎‎هایی که کاربران به دست می‎آورند
  • رفع مسائل متنی/گرافیکی بازی
  • و موارد متعدد دیگر…