اهمیت پوک استاپ PokéStop در بازی پوکمون گو Pokémon GO

بازی موبایلی پوکمون گو با سرعت بسیار بالایی در حال فراگیرشدن در گوشی‌های موبایل است. بازیکنان بسیار زیادی در هر دو پلت‌فرم اندروید و آی‌او‌اس، مشغول به بازی Pokémon GO هستند و به نظر می‌رسد دیگر جایی را نتوان یافت که در آن بازی pokemon برای کسی آشنا نباشد.

Pokemon-Go-teaser-005-593x371

در اینجا ما به بررسی اهمیت پوک استاپ در بازی Pokémon GO و آنچه که شما می‌توانید در بازی انجام دهید می‌پردازیم.

پوک استاپ PokéStops چیست؟

یک PokéStop اساساً مکانی مورد علاقه است که شما می‌توانید برای استفاده از ویژگی‌های متنوع آن حرکت کنید.

Pokemon-go-Pokestop-tutorial-593x524

هر بار که شما وارد بازی Pokémon GO می‌شوید و نگاهی به نقشه می‌اندازید، ممکن است گاهی یک شیء آبی شناور در هوا را ببینید. گاهی اوقات نیز شما یک شیرینی صورتی را می‌بینید که از آن باران می‌بارد. اینها PokéStops هستند و نیاز است که شما از آنها بازدید کنید چراکه برای شما بسیار مفید هستند.

موارد پر کاربرد استفاده از پوک استاپ

همانطور که به سوی پوک استاپ می‌روید که در سراسر منطقه‌ی شما پراکنده هستند، شیء آبی شناور به چیزی شبیه PokéBall آبی شناور تبدیل خواهد شد. این بدان معنی است که شما به اندازه‌ی کافی برای استفاده از PokéStop نزدیک شده‌اید. برای خرید سکه پوکمون میتوانید بر روی اینجا کلیک کنید : خرید سکه پوکمون گو

جمع آوری اقلام

برای استفاده از PokéStop، تنها کافی است روی آن ضربه بزنید، شما رابطی مانند زیر خواهید داشت:

Pokestop-tutorial-collecting-items-GO-593x524

این پوک استاپ خاص، تحت عنوان “Awkward Words Bench” نقطه‌ی عطفی در ساحل محلی در منطقه‌ی ما است. زمانی که ما روی آن ضربه می‌زنیم، تصویری از موقعیت را می‌بینیم و پس‌زمینه، آبی خواهد شد. چیزی که شما باید انجام دهید swipe کردن تصویر دایره‌ای شکل است تا پوک استاپ برای شما آیتم‌هایی فراهم کند.

همیشه آیتم‌ها کاملاً تصادفی هستند و حدود 10 دقیقه برای ایجاد مجدد آیتم‌ها نیاز به زمان است. بنابر این از اینکه اقلام مورد نظر خود را جمع نکرده‌اید نگران باشید. شما می توانید بعداً دوباره بازگردید. برخی از آیتم‌هایی که می‌توانید از پوک استاپ بگیرید که البته به سطح شما بستگی دارند عبارتند از:
•    PokéBalls
•    Great balls
•    Ultra balls
•    Master balls
•    Incubators
•    Potions
•    Super potions
•    Hyper potions
•    Max potions
•    Eggs
•    Lucky eggs
•    Revives
•    Incenses

بعد از اینکه آیتم‌ها را گرفتید، پس‌زمینه، صورتی‌رنگ می‌شود. PokéBall شناور نیز در نقشه‌ی شما صورتی‌رنگ می‌شود و هنگامی‌که از آن دور می‌شوید شیء شناور نیز صورتی می‌شود. این نشان می‌دهد که شما پوک استاپ را از آیتم‌های آن تخلیه کرده‌اید و زمانی که آیتم‌های بیشتری در دسترس باشد رنگ آن دوباره آبی خواهد شد.

Luring Pokémon

PokéStopها برای Luring Pokémon مفید هستند. اگر شما متوجه شده‌اید که به نظر می‌رسد یک شیرینی صورتی‌رنگ از یک پوک استاپ در نقشه‌ی شما می‌بارد، این بدان معنی است که شما یا فرد دیگری یک lure در PokéStop قرار داده است و این باعث افزایش فعالیت پوکمون در منطقه‌ی اطراف پوک استاپ می‌شود.

هر کس می‌تواند یک Lure را در حالی که شما آن را باز کرده‌اید با ضربه‌زدن روی اسلات قرصی‌شکل سفیدرنگ در بالای پوک استاپ قرار دهد.

PokeStop-Lure-500x239
Lureها موقتی هستند اما مدت زمان زیادی طول می‌کشند. شما همچنین Lureهای نامحدودی ندارید بنابر این مطمئن شوید که از آنها به طور آگاهانه استفاده می‌کنید. شما می‌خواهید آنها را در مناطقی که شما برنامه‌ای برای ماندن دارید قرار دهید، زیرا نمی‌خواهید یک Lure را هدر دهید و سپس منطقه‌ی خود را ترک کنید، این کار به شما کمکی نمی‌کند در مقابل نیز دیگران می‌توانند منطقه را ببینند.

چرا در مناطق PokéStop-rich بازی کنیم؟

در حالت ایده‌آل، ما می‌خواهیم در مکان‌هایی که پر از PokéStop است پیاده‌روی کنیم. چرا؟ چون ما می‌خواهیم PokéBall و ورودی آیتم خود را حفظ کنیم تا تمام نشود. هیچ چیز بدتر از احساس تمام کردن PokéBalls نیست چرا که شما باید قدم‌های زیادی بردارید تا توپ‌های بیشتری جمع کنید یا اینکه از قسمت خرید بازی اقدام به خرید کنید.

زمانی که در مناطق غنی از پوک استاپ بازی می‌کنید، به طور معمول بسیاری از بازیکنان دیگر پوکمون گو را خواهید دید. این چیز خوبی است زیرا سایرین اغب موارد Lure را استفاده کرده‌اند و نیازی نیست که شما به اتلاف خود بپردازید و این بدان معنی است که ما می‌توانیم از موارد Lure بهره‌مند شویم و تعداد زیادی پوکمون جدید بگیریم.

شما همچنین گاهی اوقات فریادی از سایر بازیکنان می‌شنوید “Hey! There’s a [insert Pokémon name here] over here!” به معنی “هی! در اینجا یک [نام Pokémon] وجود دارد” و این سیگنال شما برای شروع حرکت به سمت آیتم برای به دست آوردن آن Pokémon است که شما هنوز ندارید و واقعاً به آن نیاز دارید.

افزون بر این، اگر شما در حال بازی در مکانی پر از پوک استاپ هستید، به سمت جمع‌آوری تعداد زیادی آیتم مفید دیگر  مانند potions (معجون) و revives (احیاکننده) خواهید رفت.

نتیجه گیری

پوک استاپ ها نقشی اساسی در بازی Pokémon GO دارند و اگر شما می‌خواهید یک شب سرگرم‌کننده داشته باشید ایده‌ی خوبی است که از آنها استفاده کنید و در مناطق غنی از PokéStop یا PokéStop-rich به بازی بپردازید.

اگر شما از بازیکنان بازی Pokémon GO نیستید و می‌خواهید آن را امتحان کنید می‌توانید آن را به طور رایگان از فروشگاه اپل دریافت کنید.

لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.