اپ مدیریت وظایف قدرتمندِ 2Do، برنامه‎ی رایگان این هفته‎ی اپ استور

هر هفته در قالب “اپ هفته”، اپل یکی از برنامه‎های پولیِ اپ استور را به صورت رایگان برای دانلود قرار می‌دهد و این هفته قرعه به نام برنامه‎ی 2Do افتاده است. این بدین معنی است که از الان تا پنج‎شنبه هفته‌ی بعد شما می‎توانید، این برنامه کنترل وظایف ِ قدرتمند را برای آیپد و آیفون به صورت رایگان دانلود کنید. توجه داشته باشید که این اپ در حالت عادی 14.99 دلار قیمت دارد پس بهتر است برای دانلود آن عجله کنید.

1.2do-1

2Do در مورد خودش اینطور توضیح می‎دهد که این برنامه “روشی کاملا متفاوت را برای مدیریت وظایف به شما ارائه می‎دهد”.

برعکس باقی برنامه‎های مدیریت وظیفه، 2Do شما را مجبور به تبعیت از یک سری روش مشخص نمی‎کند.

به همین دلیل است که امکان ندارد از این برنامه اشتباه استفاده کنید.

در ادامه یادداشت سردبیر‎های اپ استور را در مورد این برنامه می‎خوانیم:

“این برنامه‎ی مدیریت وظایف که استفاده از آن خیلی راحت است، با داشتن ویژگی‎های متنوع و مختلف باعث می‎شود به آسانی کارهایتان را سر و سامان بدهید. پروژه‌های کاری پیچیده را به لیستی از وظایف تو در تو تبدیل کرده، آنها را گروه بندی کنید و سپس گروه ها را بسته به نیازتان ترکیب بندی نمایید. ویرایش دسته‎ای و کنترل‎های درگ و دراپی، تغییر دادن لیست وظایف را به راحتی آب خوردن می‎کند. گزینه‎های فیلترینگ و تگ‎های بهبود یافته به همراه view‎ای مبتنی بر موقعیت مکانی، وظایف را همیشه دم دست قرار می‎دهند.”

چند اسکرین شات دیگر از این برنامه:

2.2do-2

و اسکرین شات‎های اپل واچ:

3.2do-3

2Do مختصِ iOS از همگام سازی Dropbox، CalDAV و سایر سرویس‎های دیگر نیز پشتیبانی می‎کند. این اپ همچنین قابلیت همگام سازی با نسخه‎ی مک بوک خود را نیز دارد. 2Do مخصوص مک، ماه آوریل آپدیت شد و هم اکنون با قیمت 24.99 دلار در اپ استور قابل خریداری است.

من به شخصه پیشنهاد می‎کنم که 2Do را تا رایگان است، دانلود کنید. حتی اگر الان نیازی آن چنانی به برنامه‎ی مدیریت وظایفی ندارید، احتمالا در آینده به آن احتیاج خواهید داشت و از آنجا که این برنامه درجه‎ی 4.5 ستاره را در اپ استور دارد، بدون شک بهترین نمونه‎ای است که می‎توانید در این حوزه پیدا کنید.

شما می توانید 2Do رایگان را از اینجا دانلود کنید.

برای با خبر شدن از سایر اپ‎هایی که تخفیف می‎خورند، بهتر است صفحه‎ی App Recap ما را مرتب چک کنید.