پیش فروش یک میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در چین

آیا آیفون 6 و آیفون 6 پلاس محبوب ترین گوشی ها در چین خواهند بود؟ شرط می بندم که همینطور است.خبر پیش فروش یک میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در چین تنها در شش ساعت این گفته را تایید می کند.  با توجه به گزارش فورچون ( Fortune ) به نظر می رسد که اپل توانسته است حداقل یک میلیون دستگاه آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را در 6 ساعت اولیه پیش فروش آنلاین به فروش برساند. پیش فروش ها مربوط به سفارشات سه اپراتور چاینا موبایل (China Mobile)، چاینا تلکام (China Telecom) و چاینا یونیکام  (China Unicom) بود.

 پیش فروش یک میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در چین

این ها شامل سفارش های گرفته شده از فروشگاه آنلاین خود اپل و همچنین سایر نمایندگان فروش مجاز نمی شود. در همان زمان وب سایت چینی جین دانگ (JingDong) که بیش ار 9 میلیون رزرو برای خرده فروشان قبل از پیش فروش آنلاین داشته است.

هفته گذشته اعلام شده بود که رزرو آیفون های جدید اپل در چین حدود 2 میلیون دستگاه است، حال مشاهده می شود رزروها در طی یک هفته افزایش زیادی داشته است و به 9 میلیون دستگاه رسیده است. اما از آن جایی که رزرو ها لزوما به معنای فروش نیست. سخت است که بگوییم چطور مردم پیگیر رزرو های خود خواهند بود.

این وب سایت اشاره کرده است که تعداد سفارش های آیفون 6 با تعداد سفارش های گرفته شده برای آیفون 6 پلاس متفاوت بوده است و به نظر می رسد آیفون 6 پلاس نسبت به آیفون 6 طرفداران بیشتری در چین دارد.

 پیش فروش یک میلیون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در چین

به نظر می رسد که این مساله کمی متفاوت با فروش اپل در گذشته است. پیش تر در گزارش ها گفته شده بود که فروش آیفون 6 بیشتر از آیفون 6 پلاس است. اما امروزه با شرایط موجود در بازار چین در دسترس بودن آیفون 6 پلاس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

گفته شده است که آیفون جدید از روز جمعه 17 اکتبر در بازار چین و هند به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

ubergizmo