انتشار تصویر رنگ رزگلد آیفون 7

تصاویر جدید منتشرشده چندان هم شگفت‌انگیز نیستند چراکه ما قبل از این نیز بارها چنین تصاویری را دیده‌ایم.

آیفون 7 با رنگ قرمز طلایی

همانطور که می‌دانید، آیفون 7 به طور رسمی در شهریورماه معرفی می‌شود. اما از آنجایی که هر روز اخبار جدیدی منتشر می‌شود بعید است که تا روز رونمایی از آیفون 7، نکته‌ی پنهان و ناشناخته‌ای از آیفون 7 باقی مانده باشد.

rose-gold-iphone-7-revealed-in-leaked-video-506494-2

به تصویر منتشر شده نگاه کنید. همانطور که می‌بینید یک آیفون 7 با رنگ رزگلد دیده می‌شود. شاید این نخستین باری باشد که ما چنین رنگی از آیفون 7 را می‌بینیم. اما چیز تازه‌ای که تا پیش از این ندیده باشیم در این تصویر وجود ندارد.

خطوط آنتن در آیفون 7

همانطور که می‌دانید خطوط آنتن در آیفون 7 به بالا و پایین منتقل شده است. بنابر این اپل قصد دارد تا با یک‌دست کردن سطح پشتی، فضایی برای تاکید بیشتر بر لوگوی اپل فراهم کند.

جک 3.5 میلی‌متری در آیفون 7

جک هدفون نیز حذف خواهد شد اما جای نگرانی نیست چراکه در جعبه‌ی دستگاه یک مبدل برای استفاده از هدفون‌های شخصی وجود خواهد داشت. به جای جک 3.5 میلی‌متری، یک پنجره‌ی مشبک مانند اسپیکر قرار می‌گیرد اما اشتباه نکنید، پشت آن اسپیکری نخواهد بود و آیفون 7 همچنان صدای مونو خواهد داشت. با این حال اپل در نظر دارد حجم صدای خروجی از اسپیکر خود را افزایش دهد تا در هنگام تماشای فیلم‌ها صدای بلندتری ایجاد شود.

دوربین آیفون 7

مدل آیفون 7 پلاس (5.5 اینچی) دارای دوربین دوگانه خواهد بود که به نظر می‌رسد دو دوربین 12 مگاپیکسلی باشد. دوربین نسخه‌ی 4.7 اینچی هنوز مشخص نشده است. با این حال پیش‌بینی می‌شود یک دوربین 12 مگاپیکسلی اما با کیفیت بهتر نسبت به آیفون 6اس باشد.

چهار رنگ اصلی آیفون 7

iphone7colour

نسخه‌ی رزگلد که در اینجا می‌بینید یکی از 4 گزینه‌ی قابل انتخاب برای خریداران آیفون 7 است که در کنار رنگ‌های نقره‌ای، طلایی و خاکستری در دسترس قرار می‌گیرد. بدین ترتیب اخبار قبلی مبنی بر وجود رنگ‌های خاکستری تیره و یا آبی تیره برای آیفون 7 رد می‌شوند.