استخدام کارشناسان باتری شرکت سامسونگ توسط اپل

ژورنال تایم کره اعلام کرده است شرکت اپل کارمندان شرکت سامسونگ را برای مطالعه بر نسل جدید تکنولوژی شامل سیگنال و مدیریت پروسه ی بصری استخدام میکند.گزارشات مقامات نام برده نشده در تکنولوژی بزرگ کره ای همچنین در میان شایعات مبنی بر تلاش شرکت اپل بر ساخت وسایل نقلیه ی الکتریکی ادعا میکند که شرکت اپل تمام تلاش خود را بر استخدام پرسنل شرکت سامسونگ که در تکنولوژی باتری مهارت دارند متمرکز کرده است، یکی از کارمندان اعلام کرده است: ” برخی از پرسنل ما توسط شرکت اپل استخدام شده اند و هم اکنون در اداره مرکزی اپل  در سان جس کار میکنند “و همچنین اعلام کرده است اپل مزایای های بالا و حقوق سالیانه بالایی را به این کارمندان پیشنهاد داده است.

 

samsung_logo

کارمندی دیگر اعلام کرده است:” کارمندان سابق شرکت سامسونگ استقلال بالایی را برای دنبال کردن مهارت های خود دریافت میکنند.اپل ترجیح میدهد تا از کارشناسان سامسونگ استفاده کند زیرا آنان باهوش و مسئولیت پذیر می باشند و همچنین آماده اند تا دانش را فرا بگیرند و گسترش دهند.”

اپل همچنین اعلام کرده است که که تیمی اتوماتیک ، شامل صدها کارمند را گرد هم آورده است که در اداره مرکزی کوپرتینو در کالیفرنیا در آزمایشگاهی فوق سری  کار کنند . به نظر میرسد که شرکت اپل کارشناسان باتری را از کمپانی های مختلف عنوان یک کمپانی دور هم به جمع کند ،اپل همچنین ممکن است به علت استخدام مهندسان باتری کمپانی های دیگر از سوی سیستم A123  مورد دادخواهی قرار بگیرد ،در لیست کمپانی ها سامسونگ نیز به عنوان یکی از شرکت هایی میباشد که مهندسان باتری آن برخلاف مقرارت توسط اپل استخدام شده اند.

میل اپل جهت استخدام پرسنل سامسونگ در عرصه باتری در کمپانی کوپرتینو گسترده شده است که به معنای نیاز اپل به کارشناسان باتری میباشد.یکی از کارمندان اعلام کرده است که :” چون تجارت خوردرو های الکترونیک بحث جدیدی میباشد بنابراین اپل در زمینه باتری به کارشناس نیاز دارد. بزرگترین شرکت منبع انسانی کارشناسان باتری سامسونگ میباشد و من فکر میکنم چنین تعویض کارمندان برای هر دو طرف سودمند است.” ما همه می دانیم که دستگاه های اپل همگی در زمینه اسمارتفون و سایر بخش ها تقریبا پیشتاز می باشند و تنها چیزی که گاهی آزار دهنده است همین قضیه مربوط به باتری دستگاه های آی او اس است و احتمالا اپل به شدت مصمم است که این مشکل را حل کند و دیگر منتقدان نتوانند هیچ خرده ای به این دستگاه ها بگیرند.

 

اوایل این ماه چند منبع قابل اطمینان ادعا کردند که کمپانی اپل بر روی خوردرویی کار میکند که که احتمالا سال 2020 تولید خواهد شد. اگرچه برخی منابع نیز سعی کرده اند با  کم اهمیت نشان دادن این شایعات ادعا کرده اند که کمپانی اپل بر روی توسعه ی داشبورد CarPlay  کار میکند. به نظر میرسد هر گونه پروژه ی خودروی الکترونیک در کمپانی اپل هنوز در مرحله جستجو و پیشرفت میباشد.

macrumors