چند مورد از بهترین برنامه های آی او اس رایگان شد

یکی از موارد جذابی که در فروشگاه آنلاین اپل یا آپ استور دیده می شود این است که آخر هفته های رایگان دارد و گاها به مناسبت آخر هفته چند مورد از بهترین برنامه های خود را رایگان می کند. ما هم سعی می کنیم اکثرا شما کاربران آیفون و آیپد و مک بوک را از این برنامه ها مطلع کنیم . این برنامه ها به مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس هستند و در اینجا مختصرا درباره چند مورد از آن ها توضیحاتی می دهیم:

iOS-Apps-free-new

 

Galileo Offline Maps Pro ( رایگان  قیمت قبلی $3.99 / برای آیفون و آیپد)

این برنامه فوق العاده ، همانطور که می توان از اسم آن حدس زد قابلیت ذخیره نقشه های مختلف را به شما می دهد تا در هنگامی که آفلاین هستید بتوانید از آن ها استفاده کنید ، این برنامه برای زمان هایی که شما هیچگونه اتصالی به اینترنت ندارید و نیاز به مکان یابی دارید به درد می خورد. این برنامه محدود به نقشه هایی که ذخیره شده است نیست و کاربران می توانند مانند حالت آنلاین در آن جست و جو کنند.

 

REBELSAUCE ( رایگان – قیمت قبلی 0.99 دلار / برا ی آیفون)

IMG_0088

 

این برنامه دارای یک سری فیلترهای هنری زیبا و جذاب برای عکس های شما می باشد و به تصاویر شما جلوه زنده می بخشد . این برنامه علاوه بر ویژگی های ویرایشی که در سایر فوتو ادیتورها دیده می شود ، یک سری ویژگی های دیگر مانند تبدیل تصاویر و فیلم ها به حالت کلاسیک را ارائه می کند.

 

Calculator Pro Elite (رایگان – قیمت قبلی 2.99 دلار / برای آیفون و آیپد) 

 

یک طراحی واقعا فوق العاده دارای ویژگی های غنی ، اگر هم اکنون در گوشی آیفون شما برنامه ماشین حساب دیگری وجود دارد نیازی نیست برای نصب این برنامه جدید آن را حذف کنید. ولی با نصب این برنامه دیگر سراغ ماشین حساب قبلی خود نخواهید رفت!

 

Video Zoom (رایگان – قیمت قبلی 1.99 دلار)

IMG_0090

ویرایشگر دستی برای ویدیو ، برنامه فوق العاده ای به نام Video Zoom که به شما اجازه می دهد حالت زوم شده به ویدیوهای ضبط شده و فیلم های خود بدهید و همچنین می توانید فیلم های خود را برش دهید و به آن افکت اضافه کنید ، همچنین می توانید توسط خود این نرم افزار نیز به صورت مستقیم فیلم ضبط کنید.

 

Writebox ( رایگان – قیمت قبلی 1.99 دلار/ برای آیفون و آیپد)

بدون هیچ تعصبی باید بگوییم که بهترین ویرایش متن پلت فرم های دنیا برای شما رایگان شده است. Writebox  یک برنامه برای ادیت کردن و تایپ متن است . Writebox به شما اجازه می دهد روی متنی که تایپ می کنید تمرکز کنید و اجازه می دهد آن را با  Dropbox و  Google Drive خود ادغام کنید و بتوانید توسط این دو برنامه متن ها خود را باز کرده و ویرایش کنید.