Schools Of Magic ، SwapQuest ، Pool Pal و چندین اپ دیگر

Schools of Magic

Schools-of-Magic

اگر از بازی‎های جنگی و نظامی خسته شده‎اید، بد نیست که به محیطی محسورکننده سر بزنید. در این نبرد برای برتر بودن، بازیکن‎ها باید با 4 مدرسه‎ی جادوگری قدرتمند در قالب دوئل‎های چند بازیکنه‎ی بلادرنگ رقابت کنند. وقتی که برای قهرمان شدن در حال طلسم کردن نیستید می‎توانید ساختار مدرسه‎ی خود را با تحقیق، ساختن و استخدام کردن بهبود دهید. می‎توانید در مُد بازیکن علیه بازیکن با دیگران رقابت یا اینکه در مُد کمپین راه رسیدن به پیروزی را دنبال کنید. آیتم‎های جادویی را جمع‎آوری کنید تا جادوگرانتان هم تجهیز شوند و هم قدرتمند‎تر. این بازی به صورت رایگان در دسترس است.

 

Overpaint

Overpaint

بهار خیلی نزدیک است. فکر می‎کنم دیگر وقتش شده کمی رنگ به زندگی‎هایمان اضافه کنیم. در این بازی پازلی ساده، بازیکنان باید مربع‎های رنگی را از بالای نقطه‎های هماهنگ با یکدیگر drag کنند تا ناپدید شوند. اگر رنگ درست را ندارید می‎توانید به راحتی رنگ جدید را با همپوشانی مربع‎ها به دست بیاورید. گوشه‌ی رنگ را بکشید تا در طول صفحه پخش شود. هنگامی که با دیگری همپوشانی پیدا کرد، رنگ جدید تولید خواهد شد. سپس منتظر نقطه‎ی متحرک باشید تا به مربع شما برسد و ناپدید شود. این بازی به صورت رایگان در دسترس است.

 

Speak Text

Speak-Text

همین دیشب داشتم فکر می‎کردم کلمه‎ی caprese را چطور تلفظ می‎کنند. بارها در نوشته‎ها با آن برخورد کرده‎ام اما نمی‎دانم طرز خواندنش چطور است. این اپ ساده‎ی کمکی برای لحظاتی که دقیقا درست نمی‎دانید کلمه‎ای را چطور تلفظ کنید، بسیار مناسب است. 37 زبان مختلف در این برنامه برای انتخاب وجود دارد، به علاوه‎ی 5 زبان مختلف انگلیسی تا بتوانید لهجه‎های مختلف یک کلمه را در کشورهای مختلف بشنوید. با 0.99 دلار می‎توانید گزینه‎ی سرعت را به دست بیاورید که سرعت صحبت کردن را افزایش یا کاهش می‎دهد. همچنین با صرف این هزینه می‎توانید به تاریخچه‎ی کلماتی که استفاده کرده‎اید هم دسترسی پیدا کنید. این اپ به صورت رایگان در دسترس است.

 

Mr Jump

Mr-Jump

در این بازی با نشاط پرشی، بازیکنان باید از مهارت‎هایشان در زمان بندی دقیق استفاده کرده تا به یک کله بلوکی کمک کنند از روی دریاچه بپرد. بازی به صورت خودکار اجرا می‎شود و تنها کاری که باید بکنید این است که روی دکمه “پرش” ضربه بزنید. البته از آن چیزی که به نظر می‎آید سخت‎تر است. اغلب موانعی سر راه پرش شما قرار می‎گیرند. بعضی مواقع فاصله بین سکوها خیلی کوچک است که باعث می‎شود از دو تا رد شوید و در آب فرو بیایید. همچنین یک سری میخ‎های بلند خطرناک و سایر عناصر دیگر هم وجود دارند که باید ازشان دوری کنید. در بعضی مرحله‎ها می‎توانید از پرش‎های میان هوایی استفاده کنید که اجازه می‎دهند با استفاده از قابلیت‎های پرش دوبل مسیر طولانی‎تر را در امتداد بازی طی کنید. این بازی به صورت رایگان در دسترس است.

 

SwapQuest

SwapQuest

اگر از بازی‎های پازلی و ماجراجویی‎های نقش آفرینی به یک اندازه لذت می‎برید پس حتما این بازی را امتحان کنید. بازیکنان قدم به سفری هیجان انگیز از درجات قهرمانانه می‎گذارند که این درجات نه با از بین بردن هیولاهای شریرانه و بریدن بوته‎ها برای پیدا کردن گنج‎های پنهان، بلکه با حل کردن پازل‎های کوچک به دست می‎آید. مربع‎های چمنی را جابه جا (swap) کنید تا راه برای قهرمانتان باز شود. به وی کمک کنید تا صندوق‎های پر از گنج را پیدا کند، هیولاها را شکست دهد و رازهای پنهان زیر صخره‎ها را کشف کند. همه‎ی اینها در حالی که ابری تیره در حال نزدیک شدن است. اگر در مسیر گم شوید ابر ممکن است شما را بپوشاند بنابراین درست کردن مسیر را زیاد طولانی نکنید. این بازی با قیمت 2.99 دلار در دسترس است.

 

Prime

Prime

شما می‎توانید با استفاده از این اپ فیلتر عکس، تصاویر گرفته شده توسط آیفونتان را شبیه به عکس‎های مجلات بکنید. این اپ با همکاری بهترین عکاسان در سرتاسر جهان ساخته شده است. اپ طوری طراحی شده که سبک عکس شما را به صورت خودکار تشخیص داده و با توجه به محتویات آن، فیلتر مناسب را پیشنهاد می‎دهد. شما همچنین می‎توانید ویرایش‎های خود را روی مجموعه‎ای از عکس‎ها کپی کنید. بنابراین اگر فیلتری روی یک عکس خوب به نظر بیاید پس حتما روی باقی عکس‎هایی که در همان زمان گرفته‎اید هم خوب خواهد شد. همچنین یک سری ابزار ویرایش مفید وجود دارد تا ظاهر عکستان را همانطور که دوست دارید تنظیم کنید. این اپ به صورت رایگان در دسترس است.

 

Pool Pal

Pool-Pal

اهمیت دادن در مورد استخر تقریبا به پیچیدگی اهمیت دادن به یک حیوان خانگی است. یکی از دوستان من،  ماهی یک بار، نمونه ای از آب استخرش را به فروشگاه استخر محله‎ش می برد تا برایش آزمایش کنند. این اپ کمکی، چک کردن بالانس مواد شیمیایی استخر شما را راحت‎تر می کند. کاربران برای گرفتن مقدار حجم باید اندازه‎های دقیق استخر را وارد کنند. سپس اطلاعات شیمایی را وارد تا اپ سطوح شما را محاسبه کرده و تغییرات لازم را پیشنهاد دهد. اگر pH آب استخر خیلی بالا باشد با استفاده از این اپ می‎دانید که چه مقدار و چه زمانی Decreaser (کم کننده) به آن اضافه کنید. این اپ با قیمت 1.99 دلار در دسترس است.