به روز رسانی اپلیکیشن رایگان اسکایپ در آیفون و اپل واچ

اسکایپ امروز یک به روز رسانی برای اپلیکیشن رایگان آیفون خود در اپ استور ارائه کرد که همراه با پیشرفت‌های مرتبط با چت کردن از دو طریق موبایل و اپل واچ است.

پیش نمایش لینک‌های اینترنتی اکنون در بخش چت اسکایپ نسخه‌ی ۵.۱۳ برای آیفون شما موجود است. هنگامی که آدرسی را در پنجره‌ی چت خود Paste می‌کنید، این اپ پیش نمایشی از لینک قرار گرفته مانند چیزی که در فیسبوک وجود دارد نشان می‌دهد.

پیش نمایش‌ها هنگامی که شما لینکی ارسال یا دریافت می‌کنید در دسترس‌اند و از محتواهای ویدیویی، بلاگ‌ها، سایت‌های خبری و انواع دیگر محتواهای اینترنتی پشتیبانی می‌کند.

اپلیکیشن آیفون اسکایپ هم اکنون شامل یک وصله‌ی واچ کیت برای سازگاری با اپل واچ است، اما این وصله هنوز فاقد ویژگی‌های بسیاری است.

برای مثال، چرا نمی‌توانم با دیکته کردن پاسخ بدهم؟

خوش بختانه، تیم اسکایپ به این شکایات جواب داده است. از امروز شما می‌توانید پاسخ پیام‌ها را با تبدیل صدا به متن بدهید. حالا یک مکالمه با مخاطب محبوب اسکایپ خود آغاز کرده و همه‌ی تماس‌های آن را از روی مچ خود مدیریت کنید.

هنگامی که یک پیام جدید مچ شما را تکان می‌دهد، اپلیکیشن اپل واچ حالا به شما گزینه‌ی جدیدی مبنی بر پاسخ با دیکته کردن پیشنهاد می‌کند. به علاوه‌ی ویژگی تبدیل صدا-به-متن، اسکایپ اپل واچ از پیام‌های آماده و مجموعه‌ی کاملی از شکلک‌ها پشتیبانی می‌کند.

12

ویژگی جدید دیگر Skype Favorites است.

همان طور که شاید حدس بزنید، این بخش برای دسترسی به مخاطبینی است که مورد علاقه‌ی شما هستند. کافی است روی یک مخاطب تپ کرده تا اطلاعات مربوط به آن را ببینید یا چت کردن با او را شروع کنید. برای اضافه کردن مخاطبان به بخش مورد علاقه‌ها در آیفون خود به اسکایپ بروید و وارد بخش Favorites شوید، سپس Add Favorites را از پایین لیست خود انتخاب کنید.

13

اخیراً، اسکایپِ اپل واچ برای تماس‌های ورودی هم علاوه بر پیام‌ها هشدار می‌دهد. متاسفانه، به دلیل محدودیت‌های کیت توسعه‌ی نرم افزاری اپل برای طراحی اپل واچ ممکن نیست کاری کرد تا تماس‌های VoIP اسکایپ مستقیماً به ساعت شما منتقل شود.

14

تیم اسکایپ اشاره کرد: «اگر پاسخ دهید، تماس شما برای شروع چت کردن به سادگی به آیفونتان منتقل خواهد شد.»

این اپلیکیشن ۷۹.۱ مگابایتی نیازمند آیفون یا آیپاد تاچ همراه با iOS 7.0 یا بالاتر است و برای پشتیبانی از اپل واچ هم نیازمند آیفونی با iOS 8.3 با بالاتر می‌باشد.

اسکایپ را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید.