Sliden’Joy دو صفحه‎ی نمایش اضافی کنار لپ تاپ شما می‎گذارد

ما شاهد تلاش‎های بسیاری بوده‎ایم تا در اختیار افرادی که در بیشتر از یک مکان کار می‎کنند یا سفر قسمتی از کار آن‎ها است فضای بیشتری از صفحه‎ی نمایش برای کار قرار گیرد، این تلاش‎ها شامل مواردی نظیر لپ تاپ‎های دارای صفحات نمایش دوتایی تا پنل‎های خارجی شبه تبلتی می‎شود.

1.slidenjoy-extra-laptop-screens@2x

 

اما چنین مثال‎هایی می‎توانند حجم زیادی را به خود اختصاص دهند و به وزن کیف لپ تاپ اضافه کنند. یک شرکت تازه به کار بلژیکی به دنبال پیدا کردن سرمایه‎ی لازم در سایت Kickstarter برای تولید انبوه Sliden’Joy است، دستگاهی که می‎تواند یک یا دو صفحه‎ی نمایش سبک وزن و نازک، 13، 15 یا 15 اینچی فول اچ دی به لپ تاپ شما حتی زمانی که در بیرون از خانه هستید، اضافه کند.

این صفحات نمایش که برای هم مک و هم کامپیوتر‎‎های ویندوزی جواب می‎دهد، به لطف لولا‎های آلومینیومی می‎تواند تا 180 درجه به صورت آزاد چرخش داشته باشد، در نتیجه فضایی که روی صفحه‎ی نمایش در اختیار کاربر برای کار، جلسات کاری، ویرایش فایل‎های رسانه‎ای یا بازی به حالت سه بعدی قرار می‎گیرد، دو یا سه برابر شود.

کاربران می‎تواننداز طریق چسباندن مغناطیسی (آهن ربایی) Sliden’Joy به پشت صفحه‎ی نمایش لپ تاپ خود آن را راه اندازی کنند، بدین صورت که مانیتور (های) خارجی را بیرون بکشند و دستگاه را به لپ تاپ خود از طریق یک پورت USB 3.0 یا دو پورت USB 2.0 متصل کنند.

2.slidenjoy-extra-laptop-screens-37@2x

هم بنیان گذار این شرکت تازه به کار بلژیکی یعنی آقای Charlee Jeunehomme به ما می‎گوید که، با آنکه نمونه‎ی اولیه‎ی شرکت کاملا کار می‎کند، لولا‎ها و دیگر اجزا هنور در مرحله‎ی آزمایش قرار دارند، برای همین است که تصاویر دستگاه در حال حاضر دارای لولا‎های چاپ شده به صورت سه بعدی (تا آلومینیومی) و دیگر بخش‎های موقتی هستند.

وزن و ضخامت نهایی بستگی به اجزای به کار رفته و جمع بندی نهایی محصول دارد، ولی Jeunehomme می‎گوید که نمونه‎ی ابتدایی تنها 1.7 سانتی متر (حدود 0.65 اینچ) ضخامت برای نسخه‎ی دارای دو صفحه‎ی نمایش اضافی دارد و می‎تواند حتی در نسخه‎ی تولید شده و نهایی نازک تر هم باشد.

3.slidenjoy-extra-laptop-screens-31@2x

کمپین این شرکت در سایت Kickstarter در 6 جولای شروع شد هاست. این دستگاه در ابتدا در سه اندازه‎ی 13، 15 و 17 اینچی ساخته می‎شود و ابعاد دیگر هم به دنبال آن می‎آیند.

Jeunehomme به ما می‎گوید که پشتیبانان مالی مقدار هزینه‎ای که باید کمک کنند برای هر اندازه از 199 یورو شروع می‎شود که دارای یک صفحه‎ی نمایش اضافه است و برای دو صفحه‎ی نمایش اضافه باید 299 دلار پرداخت کنند.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، تحویل این محصول به پشتیبانان مالی‎اش در یک بازه‎ی زمانی یک ساله صورت می‎گیرد (بنیانگذاران این شرکت به ما گفتندکه آن‎ها مطمئن هستند که قادر به تحویل آن تا کریسمس خواهند بود).