دماسنج هوشمند با قابلیت اتصال به آیفون و iOS 8

اپل از وقتی که برنامه بهداشتی خود را وارد بازار اپلیکشن ها کرد در تلاش است که با افزودن برنامه های قابل نصب جذابیت آن را بیشتر کند و این در حالی است که تا امروز هربرنامه ای از مصرف مواد غذایی گرفته تا هرچیز دیگری افزوده شده رضایت بخش بوده اند . حالا تصور کنید بخواهد یک بخش سخت افزاری را اضافه کند این موضوع نیز در نوع خود می تواند جالب باشد.

به طور مثال یکی  از این سخت افزارها  دماسنج هوشمند گوشی Swaive می باشد قیمت آن 79.99 دلار است که ممکن است به مرور زمان همگام سازی های بهداشتی بیشتری را شامل شده و قیمت آن نیز کاهش یابد.

214

همچنین برای همگام سازی با این دستگاه یک نرم افزار رایگان در بخش بهداشتی IOS 8 قرار گرفته شده است. اطلاعات دمایی در یک محیط کاربری جذاب به صورت نموداری رسم می شوند. شما می توانید از طریق این نمودار که دماهای قبلی را تا وقتی تنظیم نکنید در خود ثبت می کند تب یک شخص را پی گیری کنید که این برای یک بیمار بسیار مهم می باشد. این روش بسیار قابل اعتماد تر از روش های دیگر در سنجش دما می باشد.

311

 

سخت افزار Swaive انتقال داده های خود را به دستگاه های iOS به طور خودکار با استفاده از خصوصیات فوق العاده قوی بلوتوث LE در روشی مشابه با سایر برنامه های بهداشتی انجام می دهد. زیاد مهم نیست چه زمانی با این دستگاه دما را اندازه بگیریم زیرا چیزی که مهم است دمای میانگین است.

 

48

در حالیکه برای روش های حرفه ای هیچ جایگزینی وجود ندارد شما می توانید چند بار به صورت آزمایشی سخت افزار Swaive را امتحان کنید تا از قابل اعتماد بودن اندازه گیری های آن اطمینان حاصل کنید.

اگر به این وسیله علاقه مند هستید می توانید قبل از آن که آن را خریداری کرده و با اتصال به آیفون خود از آن استفاده کنید از سایت swaive.com دیدن کرده و جزئیات آن را مطالعه کنید.

 redmondpie