نسخه‎ی جدید Snapchat و امکان مشاهده‎ی Snapها و داستان‎ها با یک ضربه‎ی آهسته

طبق گفته‎ی کمپانی در پستی که در بلاگ سایت رسمی این شرکت در روز 4 شنبه ارائه شده است، Snapchat دیگر شما را الزام به زدن ضربه‎ی آهسته و نگه داشتن آن برای مشاهده‎ی یک Snap یا داستان نمی‎کند. طبق گفته‎ی توسعه دهندگان، یک نسخه‎ی جدید از Snapchat، که حالا به اپ استور هم راه پیدا کرده است، به شما اجازه می‎دهد Snap‎ها و داستان‎ها را تنها با یک ضربه‎ی آهسته‎ مشاهده کنید.

تجربه‎ی جدید آهسته ضربه بزن و مشاهده کن به معنی این است که انگشت شست شما دیگر درحالیکه در حال مرتب کردن از بین یکسری Snap یا مشاهده‎ی یک داستان چند صد ثانیه‎ای است، خسته نمی‎شود.

علاوه بر این تغییر، نسخه‎ی جدید Snapchat قابلیت جدیدی را برای اضافه کردن دوستان مجاور با اضافه کردن گزینه‎ا‎ی جدید به نام Add Nearby ارائه می‎دهد. طبق گفته‎ی کمپانی “اگر شخصی بخش Add Nearby را باز کند، لیستی از دوستان شما روی صفحه‎ی نمایش نمایان خواهد شد، فقط کافی است برای اضافه کردن یک ضربه‎ی آهسته بزنید.”

شما می‎توانید حالا به صورت اختیاری یک عکس سلفی را به مرکز Snapcode خود اضافه کنید.

این امر باعث می‎شود که زمانی که شما دیگران را به Snapchat اضافه می‎کنید، شناخت شما آسان تر شود.

تصاویر گرفته شده از Snapcode از دیگر اپلیکیشن‎ها را می‎توان به آسانی از طریق بخش Add Friends اضافه کرد.

مورد آخر اینکه، Snapchat اخیرا تعیین هویت دو فاکتوری را برای امنیت شما اجرا کرده است که نیاز به یک کد یکبار مصرف علاوه بر یوزرنیم و پسوورد شما هنگام ورود به برنامه است.

گرچه چنین قابلیتی به حالت انتخابی است، ولی به شما توصیه می‎شود که سریعا قابلیت تعیین هویت دو فاکتوری را با رفتن به بخش تنظیمات درون اپلیکیشن و انتخاب Login Verification فعال کنید. این اپلیکیشن یک کد فعال سازی بی همتا از طریق SMS به شماره تلفن تایید شده‎ای که به حساب شما در ارتباط است، می‏‎فرستد.

زمانی که Login Verification فعال شود، شما گزینه‎ای برای تایید دستگاه‎های بیشتر و درخواست یک کد ریکاوری در صورت از دست دادن گوشی یا تغییر شماره تلفن خود، در اختیار خواهید داشت.

گزارش تغییرات مشاهده شده در Snapchat 9.11:

• آهسته ضربه زدن برای مشاهده کردن: حالا تنها برای مشاهده‎ی یک Snap یا داستان تنها یک ضربه‎ی آهسته نیاز است

• بهبود وضعیت snapcode ها

o آهسته روی Snapcode خود ضربه بزنید تا یک عکس سلفی را اضافه کنید

o براساس Snapcode دوستان جدید اضافه کنید، از Snapcode یک دوست را عکس بگیرید سپس به بخش Add Friends برای اضافه کردن آن‎‎ها بروید

o Snapcode خود را به اشتراک بگذارید: مستقیما Snapcode خود را از اپلیکیشن استخراج کنید

این اپلیکیشن 53.7 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 7.0 یا بالاتر دارد. این اپلیکیشن برای صفحات نمایش آیفون 5/5s/5c، آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بهینه شده است و در حال حاضر فاقد جز WatchKit می‎باشد.

Snapchat را به رایگان از اپ استور دریافت کنید.