بازی ‘SpongeBob Moves In’ اپلیکیشن رایگان هفته‎ی اپل

اپل بازی “SpongeBob Moves In” را به عنوان اپلیکیشن هفته‎ی خود نام گذاری کرده است. معنای این حرف این است که از حالا تا 5 شنبه‎ی بعدی، شما قادر به این خواهید بود که این بازی محبوب کمپانی Nicklodeon را هم برای آیفون هم هم آیپد به رایگان دانلود کنید که در 4 دلار شما صرفه جویی می‎شود.

1.sponge-2
در روز اول، بازیکنان به باب اسفنجی کمک می‎کنند که موارد خانه‎ی آناناسی خود شود، کار در رستوران KrustyKrab پیدا کند و شروع به ساخت شهر Bikini Bottom خودشان کنند. به دنبال رشد شهر شما، شما شخصیت‎ها، ساختمان‎ها، دکور‎اسیون‎ها و مناطق جدیدی نظیر مزارع ماهی ژله‎ای را باز می‎کنید.

2.spongebob-1

یادداشت‎های ویرایشگر‎های اپ استور:

به باب افسنجی در این بازی سریع شهرسازی کمک کنید که شهر Bikini Bottom را به یک کلان شهر موفق تبدیل کند، یعنی مکانی موفق برای خوردن همبگر‎های خوشمزه‎ی رستوران KrustyKrab. لوکیشن‎های این بازی از خود کارتون الهام گرفته شده‎اند و شما باید سعی کنید مردم خوشحال و سیر باشند، همه‎ی اینکارها با وجود شخصیت‎های دوست داشتنی و یک طنز بی نظیر، لحظات خوشی به همراه می‎آورد.

واقعا چیز زیاد شگفت انگیزی در رابطه با این بازی وجود ندارد، چندین و چند بازی مشابه شهرسازی با الهام از کارتون‎های تلویزیونی وجود دارد. طرفداران این کارتون یقینا اختلافات جزئی با دیگر بازی‎ها را تحسین می‎کنند، ولی هر فردی که یک بازی شهرسازی خوب دوست دارد باید این بازی را تهیه کند.

شما می‎توانید بازی SpongeBob Moves  را از اپ استور به رایگان دانلود کنید. حواستان ولی باشد این بازی مملو از خرید‎های درون اپلیکیشنی است.