انتشار تمبر استیو جابز در سال آینده در امریکا

به نظر می رسد که تمبر استیو جابز در سال آینده منتشر می شود. این تمبر یا عنوان یادبودی از این شخصیت در کنار سایر چهره های شناخته شده مورد تایید پست آمریکا قرار گرفته است.

تمبر استیو جابز

خدمات پستی ایالات متحده آمریکا، امروز تعدادی تمبر را مورد تایید قرار داده است که به عنوان بخشی از یک مجموعه کلکسیونی در سال آینده چاپ خواهند شد. چهره هایی که در این تمبر ها قرار خواهند گرفت شامل شخصیت ماریو در نینتندو (Nintendo’s Mario) و جان لئون (The Beatles’ John Lennon and yes) و موسس اپل استیو جابز (Steve Jobs) خواهند بود.

این در حالی است که هر فرد دارای چهره عمومی می تواند نامزد قرار گرفتن در یک تمبر پستی شود. برای انتخاب چهره هایی که روی تمبر های یادبود قرار می گیرند یک کمیته مشورتی به بررسی این چهره ها پرداخته و معمولا افرادی از میان آن ها انتخاب می شوند که در زمینه های “معاصر، جالب و آموزشی” باشند.

جابز پس از مرگ خود در سال 2011، مفتخر به دریافت جوایز متعددی شده است که از جمله آن ها می توان Grammy Award و Bay Area Business Hall of Fame را نام برد. او همچنین جایزه افسانه ای دیزنی یا همان Disney Legends Award را دریافت کرده و ساختمان pixar نیز به نام او نامگذاری شده است.

به گزارش واشنگتن پست به وسیله Engadget، تمبر یادبود استیو جابز هنوز در مراحل اولیه طراحی قرار دارد و در سال 2015 منتشر خواهد شد. چهره هایی مانند Johnny Carson و Dora the Explorer و Michael Jackson (مایکل جکسون) نیز در سال آینده دارای تمبر یادبود خواهند بود.

این خنده دار است که می گویم اما من نمی توانم آخرین باری که از تمبر استفاده کرده ام را به یاد بیاورم. این درحالی است که بسیاری از ما از چیز هایی استفاده می کنیم که سازنده آن ها کسی جز استیو جابر نمی باشد.