کپی سوپر ماریو با نام Pixel World به اپ استور باز می‌گردد

ابتدای امسال، کپی سوپر ماریو به نام Super Bros! به اپ استور راه یافت. بر اساس پیشینه‌ی این شرکت در حذف و مسدود کردن بازی‌های تقلبی و شبیه سازی شده‌ی نینتندو از اپ استور، حال تعجب برانگیز است که چنین بازی توانسته از سد تیم بازبینی اپل با موفقیت عبور کند.

pixel-1024x910

در نهایت، اگرچه شخصی در اپل متوجه شد و Super Bros! را از اپ استور خارج کرد اما ظاهراً جای خالی بازی‌های این سبکی برای مدت طولانی خالی نمانده است. این بازی امروز با نام Pixel World به همراه صداهای به روز شده و جنبه‌های دیگر بازی که به آن کمک می‌کند تا از تقلبی بودن مبرا شود، بازگشته است.

متاسفانه، بیشتر این تغییرات از جنبه‌ی منفی صورت گرفته. کنترل جدید دقیقاً مانند این است که از توسعه دهنده بخواهید از شبیه شدن به کنترلر NES دوری کند و او کاملاً مخالف نظر شما عمل کند، همچنین شخصیت اصلی بازی هم به طرز عجیبی شبیه یک بابانوئل سبزرنگ است.

حال که صحبت از نکات منفی شد، باید بگویم که گیم پلی هم بسیار بد کار شده. کنترل‌ها به خوبی پاسخگو نیست و حرکت‌ها روان انجام نمی‌شود. در مدت زمانی که من بازی را امتحان می‌کردم، همان طور که در ویدیوی زیر مشاهده می‌کنید نتوانستم خودم را با هیچ ریتمی هماهنگ کنم.

اگر چه که این بازی تماماً هم بد نیست. به روز رسانی امروز پشتیبانی از حالت افقی و ویژگی سیو خودکار به همراه چندین تصحیح باگ و بهبود دیگر را بر روی نسخه‌ی اصلی بازی به ارمغان آورده است. بنابراین اگر شما نسخه‌ی اصلی را داشته یا آن را دوست دارید، قطعاً ارزش دریافت این به روز رسانی را دارد.

به کسانی که هنوز بازی را خریداری نکرده‌اند هم پیشنهاد می‌کنم پول خود را نگه دارند. پیشنهاد یک کپی از بازی سوپر ماریو با این وضعیت و قیمت ۲ دلار سخت است. اگر می‌خواهید آن را بررسی کنید، Pixel World برای هر دو دستگاه آیفون و آیپد به قیمت ۱.۹۹ دلار در اپ استور موجود است.