Tangent، اپ رایگان این هفته‎ی اپل

Tangent، برنامه‎ی نوآورانه iOS- محصولی از Pixite- اجازه می‎دهد اشکال هندسی، الگو، بافت، پوشش قاب و جلوه‎های دیگر را به عکس‎هایتان اضافه کنید. این اپ، در تبلیغ هفتگی اپ استور به عنوان اپ جدید رایگان اپل معرفی شده است.

1

برجسته شده در قسمت “جدید و با ارزش” بسیاری از کشورها، Tangent قبل از این هم انتخاب سردبیر در اپ استور بود و در راس جدول بهترین‎های اپ استور سال 2013 هم قرار گرفت.

این برنامه که به صورت عادی، 1.99 دلار قیمتش است، تا پنج شنبه هفته‎ی بعد به صورت رایگان قابل دسترس است. با این اپ شما کاملا تجهیز خواهید شد تا ویرایش‎هایی دیوانه‎وار و جذاب را روی عکس‎های‎تان پیاده کنید. من اگر جای شما بودم بی‎درنگ Tangent را دانلود می‎کردم.

تیم سردبیری اپ استور اپل می‎نویسد:”پوشش‎ها و الگوهای زیبا و شگفت انگیز Tangent راهی منحصر به فرد را برای برجسته کردن تصاویر شما ارائه می‎دهند. مجموعه‎ای از عکس‎های زیبا الهام را پیش‎کش می‎کنند و هنگامی که آماده‎ی ویرایش هستید، رابط کاربری خلاق Tangent این معنا را تلقی می‎کند که شما برای شروع کردن هیچ دردسری نخواهید داشت”.

همانطور که در بالا ذکر شد، این اپ از فیلترهایی غیرعادی که بر اساس اشکال مقیاس پذیر، رنگها، ترکیبات نور و سایر جلوه ساخته شده‎اند استفاده می‎کند که به شما اجازه می‎دهند عکس‎هایتان را طوری تنظیم کنید که تا به حال تجربه‎اش را نداشته‎اید.

همکارم، کودی سال پیش مدت کوتاهی بعد از انتشار این برنامه، آن را مورد بررسی قرار داد و نوشت :”هنوز نمی‎دانم چه نظری درباره Tangent بدهم. نسبت به هر چیزی که دیده‎ام و کار کرده‌ام بسیار متفاوت است و همین می‎تواند یکی از برتری‎هایش باشد. به علاوه اینطور که معلوم است ا‎فرادی که در توییتر دنبالشان می‎کنم، نمی‎توانند از حرف زدن درباره‎ی این برنامه دست بکشند”.

برتری‎های Tangent:

• 35 سَبک و استایل با استفاده‎ی ساده، کاملا قابل تنظیم کردن که به صورت حرفه‎ای اشکال و الگوها را ترکیب می‎کند تا نمایی زیبا و باورنکردنی به عکس بدهد.

• 70 شکل متنوع (26 تا با استفاده‎ی بلافاصله)

• 68 پس زمینه طرح دار (22 با استفاده‎ی بالافاصله)

• 350 ترکیب خیره کننده از رنگ‎ها

• بسته‎های هنری انحصاری از Neal Dieker

• اسلایدر راحت و آسان برای تنظیم رنگ‎ها و میزان شفافیت آنها

• کاملا مقیاس پذیر- چرخاندن، زوم کردن، کشیدن و تغییر اندازه دادن

• ترکیباتی نامحدود از اشکال، الگوها و مخلوط‎ها که کاملا هر عکسی را به اثری هنری تبدیل می‎کند

• اشتراک گذاری سریع روی فیسبوک، توییتر و اینستاگرام

این اپ اخیرا، با پشتیبانی صفحه‎ی ثابت روی آیفون 6 و آیفون 6پلاس آپدیت شده‎ است.

Tangentرا رایگان تا پنج شنبه آینده دانلود کنید.