نوجوانان عاشق آیفون 6 هستند

بررسی هایی انجام شده در ماه آوریل سال جاری در زمینه گوشی های هوشمند و تبلت ها ، حاکی از این است که تعداد نوجوانان طرفدار اپل در حال حاضر بیش از گذشته است. آن ها عاشق آیفون و iWatch (ساعت اپل) هستند.

نوجوانان عاشق آیفون 6 هستند

تعداد نوجوانان مورد بررسی 7200 نفر و میانگین سنی آن ها 16 سال بود. یکی از سوال هایی که مطرح شد این بود که “انتظار دارید تلفن بعدی شما کدامیک باشد؟ ”

گزینه های انتخابی برای پاسخ به این سوال شامل آیفون، اندروید، بلک بری و سایر گوشی های هوشمند بودند. در مطالعه حاضر 73 درصد از نوجوانان گفته اند که تلفن بعدی آن ها آیفون است در حالی که در بررسی هایی که در گذشته انجام گرفته بود تعداد کسانی که موافق آیفون بودند 67 درصد بود و این نشان می دهد نوجوانان بیشتری به آیفون روی آورده اند.

همچنین در ابتدای نظر سنجی 24 درصد افراد کاملا مخالف اپل بودند اما امروزه فقط 19 درصد مخالف اپل هستند و تعداد مخالفان اپل روز به روز کمتر شده است. همانطور که انتظار می رفت، این گروه که تمایلی به خرید آیفون ندارند گزینه گوشی های اندروید را انتخاب کردند.

نوجوانان عاشق آیفون 6 هستند

نتایج نظر سنجی در مورد تبلت ها

از اوایل نظر سنجی تا امروز درصد نوجوانانی که ایپد داشته اند کمتر شده است و از 72 درصد به 54 درصد کاهش یافته است.و جالب است که بدانید 10 درصد از نوجوانان در حال حاضر تبلت ویندوز دارند و نیز 19 در صد از نوجوانان مورد مطالعه قصد خرید یک تبلت ویندوز داشتند. در واقع نوجوانان بیشتری گفتند که خرید یک تبلت ویندوز را به خرید تبلت های اندروید و یا حتی آیپد مینی ترجیح می دهند.

نظر نوجوانان در مورد ساعت اپل

در ماه آوریل 17 درصد نوجوانان گفته بودند که باید یک ساعت به قیمت 350 دلار بخرند. اما در حال حاضر تنها 16 درصد مایل به خرید آن هستند. شاید دلیل آن این باشد که پدر و مادر نوجوانان موافق خرید ساعت های با قیمت بالا نیستند.

نظر سنجی ها در مورد استفاده از شبکه های اجتماعی نیز نشان داد که استفاده از فیس بوک از اوایل نظر سنجی تا کنون کاهش چشمگیری داشته است و کاربران فیس بوک از 73 درصد به 45 درصد کاهش یافته است. در حالی که تعداد کسانی که از اینستاگرام استفاده می کنند افزایش یافته است.

cnet