آخرین اخبار از تلویزیون جدید شرکت اپل

اپل هر دو رویداد رسانه ای خود در فصل پاییز را به نحوی به پایان رسانید که اثری از تلویزیون جدید اپل در آنها نبود. این بدین معنی است که حداقل تا پایان سال 2015 نباید منتظر تلویزیون اپل باشیم . نسل بعدی احتمالا در قالب مجموعه یک ست تاپ باکس ارتقا داده شده ، تلویزیون ها و یا هر دو آن ها ارائه خواهد شد. این امر نشان دهنده یک شکست برای اپل است که نتوانسته طبق برنامه معمول خود برای آپدیت محصولات ( در فصل پاییز) عمل کند. همچنین باب گمانه زنی ها در مورد اپل باز شده است . اینکه چه عواملی باعث شده اند تا اپل چیزی درباره محصول جدید خود نگوید و یا اینکه حقیقتا نقشه راه اپل برای ارائه محصولات و داشتن یک حرکت رو به جلو چیست.

تلویزیون اپل

دلایل زیادی برای پذیرش بعضی از نسخه های ست تاپ باکس فعلی ارائه شده توسط اپل وجود دارد. چیزی که در شرایط فعلی از اپل انتظار می رود که این کار را انجام داده و ست تاپ باکس های موجود را کماکان عرضه کند.این محصول به طور گسترده مانند برخی دیگر از محصولات این شرکت شناخته شده نیست . یک دستگاه پر حاشیه و با قیمت کم که میتواند مصرف کنندگان را به طرف خود بکشاند و باعث شود که آنها در فروشگاه iTunes ، در movies و مانند آن پول بیشتری خرج کنند.

بخوانید: 14 قابلیت پنهان مک OS X Yosemite

حتی اگر اپل مجموعه تلویزیون های خود را ارائه دهد یک دلیل استراتژیک برای اپل وجود دارد که از تلاش دست بردارد . بله ، اپل تلاش خود را برای رسیدن به کسانی که صدها یا هزاران دلار برای خرید یک مجموعه تلویزیون سرمایه گذاری کرده اند ،ادامه نخواهد داد.( حداقل برای چند سال آینده) و به آن دسته از مصرف کنندگان که انها را خریداری کرده اند فرصت می دهد که تا آخر طول عمر دستگاه های فعلی از دستگاه های خود استفاده کنند . پیش از اینکه در همان زمان به سمت تلویزیون های اپل ترغیب و جذب شوند. اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که برخی از آنها تجربی و برخی بر اساس شواهد به دست امده است . یکی از آنها این است که کنترل بیشتری را در برخی از اتاق های نشیمن (در خانه ها ) به اپل می دهد. در وهله بعد تلاش اپل برای رقابت با تلویزیون های سامسونگ بعنوان رقیب سرسخت خود است . جایی که سامسونگ بر آن احاطه کامل دارد. اما واقعیت دیگری نیز وجود دارد .استیو جابز مرحوم اجازه داده که برنامه اپل برای راه اندازی تلویزیون ها در زندگی نامه پس از مرگش نگاشته شود. در نهایت با وجود تلویزیون های هوشمند ،یک بازار روبه رشد و پرسود در اختیار اپل خواهد بود . تلویزیون هایی که از لحاظ سخت افزاری شاهد نوآوری های بسیار زیادی بوده اند .اما نو آوری در واسط های کاربری و نرم افزاری آنها کمتر بوده است. اما با همه این ها اپل هنوز فرصتی برای ارائه بهترین نوع محصول و کسب در آمدی بی نظیر را دارد. فقط انتظار نداشته باشید که اولین قیمت تلویزیون های اپل را در فروشگاه والمارت ببینید. برای اطلاع از قیمت ساعت اپل کافی بود تا قیمت روی برچسب را نگاه کرد که از 349 دلار شروع می شد . استراتژی اپل ارائه محصولات در دو گروه است . گروه اول مدلهای ممتاز با قیمت های گرانتر است و گروه بعدی مدلهایی با قیمت های اقتصادی تر است که میتواند در بازارقیمت گرا رقابت کند .( برای تایید این ادعا می توانید به تغییردر آیپد و تبدیل آن به آیپد مینی توجه کنید) .

1

در گذشته ما از دیدن بر چسب قیمت اولین نسل تلویزیون های اپل شوکه شدیم .قیمتی که همه جا کمتر از 999 دلار بود . در شرایطی که احتمال داده نمی شد این تلویزیون ها با قیمتی کمتر از 1199 دلار عرضه شود. اپل ممکن است در ابتدا با یک تولید کننده تی وی ست همکاری کند و بعدا محصول خود را با نام اختصاصی اپل تولید کند. چرا که  در وهله اول تمرکز بیشتر اپل بر روی بخش سخت افزاری خواهد بود. شریک مورد نظر اپل می تواند هر شرکتی در این صنعت بجز سامسونگ باشد. اپل سعی می کند به خاطر اختلافات موجود از انجام هر کسب و کار و تجارتی با سامسونگ دوری کند. تلویزیون اپل به احتمال زیاد رقیب شارپ سامسونگ خواهد بود. اپل ممکن است  به مرحله ای برسد که از شریکش بخواهد که مدلهای کاملا in-house (خانگی ) را عرضه کند.برای اینکه الگوی او در ارائه محصولات مختلف خطوط تولید ،این چنین می باشد . همچنین اپل ممکن است یک تولید کننده (نامشهور) را برای کارآمد تر کردن پروسه، بطور کامل در اختیار بگیرد .

هیچ یک از شرکت های تکنولوژی محصولات خود را در ژانویه عرضه نمی کنند. برای اینکه مصرف کنندگان و کیف پول های آنها تازه از فصل تعطیلات برگشته است. زودترین زمانی که اپل احتمالا بتواند ست های تلویزیون ( و همینطور تی وی باکس جدید اپل) خود را معرفی کند در یک رویداد رسانه ای در ماه ژانویه خواهد بود. و زمان عرضه آن در فروشگاه ها هم از چند هفته بعد (تا چند ماه ) خواهد بود.

stableytimes