5 اسفند رویداد جدیدی در رابطه مک بوک ایر خواهد بود

انتظار می رود شرکت اپل در تاریخ 24 فوریه مک بوک ایر را معرفی کند اما به نظر می رسد هنوز آن طوری که مورد انتظار ما نیست نشده و کامل آماده نیست. در عوض  احتمال بیشتری می رود که نسخه جدید ادامه راه نسخه های قبلی را پیش می رود و یک سری ویژگی های جدید به آن اضافه شده است مانند پردازنده های اینتل که اخیرا عرضه شده اند.

 

پیشتر اعلام کرده بودیم که  مک بوک ایر 12 اینچ با صفحه نمایش رتینا از راه خواهند رسید. از مشخصات شایعه شده می توان گفت اپل تعدادی از پورت های این دستگاه را بدلیل حفظ فضا و همینطور کوچکتر و باریکتر کردن دستگاه حذف کرده همینطور تعداد پورت های USB این مدل احتمالا یک عدد آن هم از نوع USB TYPE C که به تازگی معرفی شده و سرعت بالاتری نسبت به نوع USB 2 , USB 3 دارد.

گیفت کارت

طبق گزارش سایت معتبر جمهوری چک LetemSvetemApplem سایت اپل قرار است ابتدا محصول جدید خود را در یک کنفرانس مطبوعاتی به نمایش بگذارد و سپس در فروشگاه های خود قبل از فروش در فروشگاه آنلاین به فروش برساند. گفته می شود در این کنفرانس گفته  اپل به بهانه ارائه جزئیات بیشتر در رابطه با Apple Watch، معرفی مک بوک های جدید و شاید اپل تی وی نسل جدید خود را نیز داشته باشد. این در حالی است که قبلا گفته شده بود اپل در ماه مارس اپل واچ را منتشر خواهد کرد .

این ادعاها تا حدودی کسانی را که مدت هاست منتظر دستگاه های جدید مک بوک بودند راضی کرده است اما با وجود این که این دستگاه یک ورژن جدید محسوب می شود اما باز هم باید بگوییم که مطابق آنچه که گفته بودند نیست. و تغییراتی که مورد انتظار بود اعمال نشده است.

خب اما یک سری تفاوت ها با سری های قبل دیده می شود که مهم ترین آن ها استفاده از پردازنده های Core i5 و Core i7 می باشد این پردازنده های جدید شرکت اینتل گرافیک HD 6000 می باشد متاسفانه به بالا رفتن قیمت دلار و همچنین استفاده اپل از پردازنده های گران ممکن است قیمت این مک بوک ها کمی بالاتر از حد انتظار باشد.منابع معتبر اشاره می کنند که پردازنده های مورد نیاز برای این مک بوک های 12 اینچی تا سه ماه آماده نباشند.

iphonehacks