Ninja Sports بازو بندی برای حمل آیفون 6 شما

زمانی که به بیرون برای دویدن می‎روید، شاید خواسته باشید که آیفون 6 خود را دم دست (یا بازوی خود)، داشته باشید و همچنین نیاز به مکانی داشته باشید که کلید‎ها و کارت شناسایی خود را نیز در آن نگه داری کنید.

Aventree-Trackpouch-Sports-band-for-iPhone-6-1024x1024

یک دسته کلید پر سر و صدا در جیب حواس آدم را پرت می‎کند و اعصاب شما را خورد می‎کنند و اگر لباس‎های ورزشی شما زیادی تنگ یا گشاد باشند، باعث می‎شوند چیز‎های مهمی نظیر کارت شناسایی خود را از دست بدهید و گم کنید.

بازو بند Ninja Sports کمپانی Avantree آنقدر بزرگ است که آیفون 6 خود را با جای کافی در آن قرار دهید و دارای یک بخش مجزا برای کلید‎ها، کارت‎ها و دیگر چیز‎هایی است که شما شاید بخواهید در طی دویدن نرم به همراه خود داشته باشید.

این بازو بند از نئوپرن با دوام ساخته شده است و محیط آن حدود 15.3 اینچ می‎باشد. همچنین شما می‎توانید آن دور بازوی خود بپیچید و اندازه‎ی محیط آن به کوچکی 10 اینچ می‎شود.

این نگهدارنده‎ی گوشی هوشمند همراه دارای بخشی است که برای دستگاه‎های کوچکتر نظیر آیفون 4 اس طراحی شده است ولی دارای یک دریچه‎ی به اندازه‎ی کافی برگ است تا کل یک صفحه‎ی نمایش بزرگ 4.7 اینچی آیفون 6 از آن دیده شود.

بخش زیپی پشت این بازو بند آنقدر عمق و پهنای کافی دارد تا یک جفت کارت اعتباری، کلید‎های شما و شاید یک کابل لایتنینگ نیز در آن جا گیرد. یک نوار Velcro در یک سمت قرار دارد تا حول هدفون‎های تو گوشی خود آن‎ را بپیچید تا درهم پیچیده و نامرتب نباشند.

دو حفره در انتهای این بازو بند برای جا دادن دستگاه‎های مختلف دیگر قرار دارد. این محصول آنقدر عمیق است که شما به صورت بالقوه می‎توانید آن را با یک آیفون 6 با یک قاب استفاده کنید. گرچه، تمامی قاب‎های گوشی در آن جا نمی‎شوند.

اگر شما از یک قاب محکم و درشت استفاده می‎کنید شاید برای استفاده از بازوبند باید آن را در بیاورید.

قیمت این محصول در سایت آمازون 20 دلار است. برای آیفون 6 پلاس هم نسخه‎ای از آن به همین قیمت وجود دارد.

نظر شما در رابطه با این بازو بند ورزشی چیست؟ ما را با نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.