اپلیکیشن بی‌نظیر Drip for Dropcam برای اپل‌واچ

با آنکه واقعا باید گفت که اپلیکیشن‎‎‎های ساعت اپل سایه‎ای محو از آنچه هستند که ما امید داشتیم باشند، و تا زمانی که توسعه دهندگان دستشان به یک بسته‎ی بومی توسعه‎ی نرم افزاری در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل برسد، به همین نحو باقی می‎مانند، باز هم به این معنا نیست که در حال حاضر یکسری اپلیکیشن بی نظیر برای ساعت اپل وجود ندارد.

یکی از این اپلیکیشن‎ها Drip for Dropcam است، و ما افرادی که از عنوان آن متوجه نشوند که چه کاری انجام می‎‎دهد را به چالش می‎کشیم.

درست است، شرلوک هومز‎های عزیز، این اپلیکیشن به شما اجازه می‎دهد که فید‎های دوربین‎های Dropcam خود را کنترل و مشاهده کنید، و با آنکه این امر چیز جدیدی نیست، این اپلیکیشن در واقع بی نظیر است چون اولین اپلیکیشنی است همچنین از ساعت اپل پشتیبانی می‎کند، چیزی که اپلیکیشن رسمی Dropcam برای iOS نیز هنوز چنین کاری را انجام نمی‎دهد.

اول از همه، اجازه دهید با کارهایی که این اپلیکیشن نمی‎تواند انجام دهد و تقصیر خودش هم نیست، شروع کنیم. ببینید، اپلیکیشن Drip for Dropcam نمی‎تواند در واقع تصویر ویدیویی زنده‎ای از سمت ساعت اپل شما پخش کند چون در رابطه با آن بسته‎ی توسعه‎ نرم افزاری ناقصی که توسعه دهندگان در حال کار با آن هستند، محدودیت‎‎هایی وجود دارد.

ولی کاری که آن‎ها می‎توانند انجام دهند ارسال چندین و چند تصویر در توالی‎‎های سریع است، که دقیقا این اپلیکیشن هم همین کار را می‎کند.

نتایج ممکن است یک ویدیوی بی نظیر نباشد ولی برای اینکه متوجه شوید چه خبر است، به اندازه کافی مناسب است. زمانی که بسته‎ی توسعه‎ی نرم افزاری جدیدی ارائه شود ولی انتظار این را هم داشته باشید که این اپلیکیشن بتواند فایل‎های تصویری زنده را نیز ارائه دهد و پخش کند.

چیز دیگری که در این بین است یک آپدیت است که در آن قابلیت به داخل و بیرون زوم کردن با استفاده از دوربین‎ها وجود دارد و با آنکه هنوز چنین چیزی امکان پذیر نیست ولی کاری که کاربران فعلا می‎توانند انجام دهند این است که دوربینی که می‎خواهند

را از روی مچ دست خود روشن و خاموش کنند و آن‎ها حتی می‎توانند دوربینی که واقعا و حقیقتا نیاز دارند را در حالت Apple Watch Glance قرار دهند.

2.17

فعلا اپلیکیشن Drip for Dropcam برای ساعت اپل شروع خوبی داشته است، و در گذر زمان و با توجه به ابزار بهتری که توسعه دهندگان در دست دارند بهتر می‎شود. این اپلیکیشن در حال حاضر در اپ استور به قیمت 3.99 دلار موجود است و یک تخفیف 20% هم شامل آن می‎شود که برای همیشه دوام نخواهد یافت. بنابراین اگرDrip for Dropcam اپلیکیشنی است که شما می‎خواهید در آینده نیز از آن استفاده کنید، همین الان وقت خریدن آن است.

ولی، اگر شما یک خوانندگان همیشگی سایت ما (redmondpie.com) هستید، نیازی به یک سنت هزینه کردن ندارید، چون افرادی که این اپلیکیشن را ساخته‎اند آنقدر لطف داشته اند که به ما 5 کد تخفیفاتی بدهند تا با مخاطبین خود به اشتراک بگذاریم. ما آن‎‎ها را در قالب تصویر زیر جا داده‎ایم، بنابراین قبل از اینکه کس دیگری این کار را بکند آن‎ها را بگیرید! عجله عجله عجله کنید!

3.Screen-Shot-2015-06-07-at-1.42.43-AM

(Drip for Dropcam را در اپ استور دانلود کنید)