تیم کوک: هیچوقت قدرت نوآوری اپل از این قدرتمندتر نبوده

به مناسبت فرا رسیدن سه ماهه چهارم اقتصادی اپل در سال جاری تیم کوک مصاحبه ای را انجام داد و در آن اشاره کرد که دلیل سکوت این شرکت و حضور کم تر آن ها در رسانه ها این است که به سختی مشغول کار بر روی محصولات جدیدش می باشد.

من نمی دانم پشت سر ما دقیقا چه می گویند ولی با نگاهی که میزان تقاضاها دارم می بینیم که نتیجه زحماتمان را گرفتیم و اکنون وقت آن است به سبب قدردانی از مشتریان تلاشمان را برای تولید بیشتر و بهتر داشته باشیم و من نمی خواهم نکته ای را درباره محصولاتمان گوشزد کنم یا چیزی را تبلیغ کنم فقط می خواهو بگویم بسیار خوشحالم تیم فوق العاده ای دور هم جمع شده اند و با ایده های خلاقانه و بزرگ قصد تغییر جهان را دارند.

تیم کوک همچنین ادامه داد که به جرات می توان گفت تا کنون هیچ ساعتی موتوری قدرتمند تر از موتورهای اپل واچ  نداشته است و خود شرکت اپل هم تا مدت ها شاید نتواند رکورد اپل واچ را از نظر قدرت موتور بشکند. و نکته بسیار جالب این است که در عین ظرافت و زیبایی فوق العاده ظاهر دستگاه عمر باتری و قدرت موتور آن تعبیه شده است.

applewatch11

 

تیم کوک همچنین ایده طراحان اپل در زمینه ادغام سیستم عامل iOS 8 و مک بوک های جدید ستوده است و اشاره کرده است که این موضوع به مرور زمان برای مشتریان ارزشمند تر خواهد شد و وقتی کامل آن را درک کنند آن ها نیز طراحان اپل را خواهند ستود.

وی اشاره کرده است که یکپارچه سازی های سخت افزاری و نرم افزاری این سیستم عامل جدید با محصولات جدید اپل حرف اول را در سطح جهان می زند و گفت که تا سال 2015 سرمایه گذاری های بیشتری به این منظور صورت خواهد گرفت.

اگرچه با توجه به میزان تقاضای بالای آیفون رسانه ها می گویند اپل ممکن است محصولات دیگرش را نادیده بگیرد اما گفته می شود این شرکت به زودی مک بوک ایر رتینای 12 اینچی را به همراه آیپدهای 12.9 اینچی که لغت آیپدپرو را به خود اختصاص داده است وارد بازار خواهد کرد.

macrumors