اپلیکیشن Turbo Alarm برای آندروید دارای ویژگی‎های متعدد

Turbo Alarm فقط یکی از ده‎ها اپلیکیشن هشدار دهی است که در گوگل پلی وجود دارند، بنابراین چرا باید ارزش این را داشته باشد که توجه شما را به خود جلب کند؟ سوال خوبی است! بنابراین، لیستی از مواردی که باید در نظر گرفت اینجا وجود دارد.

Turbo-Alarm-for-Android-is-an-alarm-app-gone-mad-with-features

ابتدا، این اپلیکیشن تنها ساعت هشدار دهنده‎ای است که با روشن کردن برق اتاق خواب شما می‎تواند روشن شود. همچنین می‎توانید یک فولدر با آهنگ‎ها را لود کند و شما را با حس متفاوتی هر روز بیدار کند.

شما می‎توانید میزان صدا را به صورت وهله‎ای تعیین کنید و مشخص کنید که چه زمانی به حداکثر مقدار خود برسد. شما همچنین می‎توانید یک الگوی ویبره را برای هشدار انتخاب کنید، این الگو می‎توانید از بین آرام، نرمال، سریع و یا بدون ویبره باشد.

هشدار‎ها می‎توانند با روشن کردن برق اتاق (دوباره ارزش اشاره داشت چون این ویژگی فوق العاده باحال است)، تکان دادن دستگاه، کشیدن یک الگو، لغزش یک خط، و دیگر روش‎های جلوگیری از خوابیدن، ساکت شوند. همچنین یک ویجت با لیستی از هشدار‎های فعال، به همراه یکپارچگی با Google Now، Sleepbot و Tasker وجود دارد.

به طور کلی، اپلیکیشن Turbo Alarm دارای ویژگی‎های بسیاری می‎باشد، نظیر اپلیکیشن هشداری است که توسط سامسونگ در دوران گلکسی اس 4 ساخته شده است. بهتر از همه چه چیزی است؟ این اپلیکیشن رایگان است! کاملا رایگان و بدون تبلیغات.